• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 505

15487654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675116 15487654 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor niebieski) - po drugiej...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

995 000 PLN

-
-
15600 m2
-
15487665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675095 15487665 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor zielony) - po drugiej s...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

3 480 000 PLN

-
-
54900 m2
-
15893995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27922697 15893995 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania inwestycyjnego, jak i dl...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

260 000 PLN (4 319 zł/m2)

2
1
60.2 m2
1959
15704834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24270528 15704834 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 377 m2, usytuowany na pięknej 34-arowej działce. To prawdziwa oaza spok...

Dąbrówki (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 890 000 PLN (5 013 zł/m2)

5
3
377 m2
2000
15893788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921137 15893788 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Jagiellońskiej w Przeworsku Idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnie...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

350 000 PLN (5 793 zł/m2)

3
1
60.42 m2
1984
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15884818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27711467 15884818 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 28 arów, położona w miejscowości Lubenia, w sąsiedztwie Urzędu Gminy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, z jednoczesnym wy...

Lubenia (Podkarpackie, gm. Lubenia)

170 000 PLN

-
-
2800 m2
-
15875917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27600776 15875917 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3687 m², położona w malowniczej miejscowości Białka, w gminie Błażowa.Nieruchomość usytuowana jest na wzniesieniu, co zapewnia wyjątkowe walory widokowe oraz bardzo dobre nasłonecznienie przez ca...

Białka (Podkarpackie, gm. Błażowa)

250 000 PLN

-
-
3687 m2
-
15875801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526970 15875801 WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DOMU – KRÓLIK POLSKI, GMINA RYMANÓWNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 220 m², zlokalizowany w malowniczej miejscowości Królik Polski (gmina Rymanów), w sercu Beskidu Niskiego. Nieruchomość w stanie suro...

Królik Polski (Podkarpackie, gm. Rymanów)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
-
220 m2
2025
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-