• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie Tyczyn Potoki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tyczyn i Potoki

Znaleźliśmy 284 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Podkarpackie

15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026
15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15850430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996345 15850430 Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta -  Stalowa Wola, ul. EnergetykówNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To oferta dla osób, które...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

479 999 PLN (8 136 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15806525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26340558 15806525 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mielcu - Sękowskiego 2 - z pomieszczeniami przynależnymi - balkonem, strychem, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą, z duża ilością miejsc parkingowych.Przestronne, rozkładowe mieszkanie z doskonałym układem funk...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

494 000 PLN (6 374 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1960
15735774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24861186 15735774 3-POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 59,82 M² - RZESZÓW UL. LANGIEWICZA 10 MIN SPACERU DO RYNKU 2 PIĘTRO DARMOWY PARKINGWyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Langiewicza, na osiedlu Śródmieście.NI...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (9 178 zł/m2)

3
1
59.82 m2
1970
15557470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21189825 15557470 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIW proponowanej ofercie znajduje się mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.Budynek FMieszkanie bez podatku 2 %Powierzchnia użytkowa 50,03 m2 na 3 piętrzeO...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

456 881 PLN (8 786 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15702499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Krośnie na osiedlu Markiewicza 24236872 15702499 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,60 m², położonego na 3. piętrze w zadbanym bloku w Krośnie, przy ul. Bohaterów Westerplatte. To przestronne, funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie stanowi idealną propozycję z...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

315 000 PLN (6 702 zł/m2)

2
1
47 m2
1990