• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15611174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22425321 15611174 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które będzie doskonałą inwestycją lub wygodnym miejscem do życia – ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 77,14 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Podwi...

Rzeszów (Nowe miasto) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

650 000 PLN (8 426 zł/m2)

4
2
77.14 m2
1990
15589205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21954139 15589205 Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowoczesnym budynku? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 25,34 m² komfortowej przestrzeni, idealnej do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą i posiada balkon, który ...

Rzeszów (Słocina) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

293 944 PLN (11 600 zł/m2)

1
1
25.34 m2
2025
15528597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20570759 15528597 Funkcjonalny układ pomieszczeń, dogodna lokalizacja, dobrze skomunikowane osiedle oraz sąsiedztwo terenów zielonych. To wszystko możesz mieć kupując mieszkanie w tej dzielnicy.Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.45 m2 usytuowane...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

508 725 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
48.45 m2
2024
15764213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25443305 15764213 Na sprzedaż nowoczesny, 4-pokojowy apartament z dużym tarasem i 2 miejscami parkingowymi – ul. Paderewskiego, RzeszówNa sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,24 m², położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym, siedmiopiętrowym budynku z win...

Rzeszów (Słocina) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (11 136 zł/m2)

4
1
76.24 m2
2020
15790437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25965417 15790437 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z przestronną loggią i osobnym balkonem z bezpośrednim widokiem na Kąpielisko Żwirownia. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, kameralnym bloku z 2019 roku, zlokalizowanym w spokojnej i zielonej dzielnicy...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

719 000 PLN (11 455 zł/m2)

3
1
62.77 m2
2017
15806525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26340558 15806525 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Mielcu - Sękowskiego 2 - z pomieszczeniami przynależnymi - balkonem, strychem, pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą, z duża ilością miejsc parkingowych.Przestronne, rozkładowe mieszkanie z doskonałym układem funk...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

494 000 PLN (6 374 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1960
15793676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26043916 15793676 Oferta dostępna wyłącznie w homfiPrzedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 95 m², zlokalizowanego w północnej części Rzeszowa – na spokojnym i coraz chętniej wybieranym osiedlu Staromieście. To id...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

899 000 PLN (9 452 zł/m2)

4
2
95.11 m2
2010
15800215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26208480 15800215 Biuro Nieruchomości Freedom Stalowa Wola oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,82 m2, położone przy ul. Poniatowskiego 65 w Stalowej Woli, na popularnym osiedlu Poręby. Lokalizacja zapewnia wygodę życia – w pobliżu znajdują się w...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

368 900 PLN (6 380 zł/m2)

3
-
57.82 m2
1987
15785260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25870826 15785260 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,5 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Króla Stanisława Augusta w Rzeszowie. Z uwagi na bliskość uczelni wyższyc...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

410 000 PLN (9 425 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1975
15765397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25470292 15765397 Oferta wyłącznie w homfi:Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o całkowitej powierzchni 75 m², usytuowanego na dwóch poziomach przy ul. Spacerowej w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla osób sz...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

729 000 PLN (9 720 zł/m2)

3
2
75 m2
2019
15806610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26347667 15806610 Jeśli szukasz mieszkania w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Rzeszowa, to 3-pokojowe lokum przy ulicy Piastów 3 będzie idealną propozycją. Lokalizacja, która daje dostęp do wszystkiego w zasięgu kilku minut, to dziś prawdziwa rzadkość – tuta...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

535 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
1
54.5 m2
1971
15747387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25092339 15747387 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W HOMFINa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,4 m², położone przy ul. Leopolda Staffa – w samym sercu Mielca, w niskim i kameralnym bloku.To propozycja idealna zarówno dla osób poszukujących własnego „M” w doskon...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

259 000 PLN (5 464 zł/m2)

2
-
47.4 m2
-