• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 285

15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016
15889733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860467 15889733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe na cenionym Osiedlu Projektant w Rzeszowie. To gotowa do wprowadzenia propozycja dla rodziny lub pary, która szuka wygodnego układu, dobrego standardu i s...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (11 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15878734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597340 15878734 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam Państwa serdecznieMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym rozkładzie, usytuowanego na III piętrze kameralnego budynku z początku...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

548 000 PLN (10 340 zł/m2)

2
-
53 m2
2002
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15889193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845761 15889193 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w spokojnej i cichej części Ropczyc, przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

369 000 PLN (7 531 zł/m2)

3
1
49 m2
1975
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15888472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814351 15888472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze o pow. użytkowej 54,83 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części Łańcuta na ul. Zielona.Dostępne są także mieszkania o pow....

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

415 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
-
55 m2
2026