• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15606587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22332137 15606587 Oferuję na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek z przeznaczeniem między innymi na pensjonat, położony na działce o powierzchni 18 arów, zlokalizowany w Ustrzykach Dolnych. Nieruchomość ma łączną powierzchnię użytkową około 370 m² i składa się z parteru,...

Ustrzyki Dolne (Podkarpackie, gm. Ustrzyki Dolne)

499 000 PLN (1 352 zł/m2)

12
-
369 m2
2008
15876360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27536227 15876360 Oferuję na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 180 m², położony w Jaśle, na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 11 arów. Dom zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, idealny dla dużej rodziny lub osób ceni...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 399 000 PLN (7 772 zł/m2)

6
2
180 m2
2001
15871005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27451921 15871005 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m², usytuowane na 3 piętrze blisko centrum Jasła. Mieszkanie jest przytulne i ciepłe, a dodatkowo wykończone zgodnie z nowoczesnymi standardami. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 000 PLN (6 510 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15656387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23411303 15656387 Oferuję na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 31,5 m², składające się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku z windą, zapewniając niesamowity widok na panoramę miasta. Ogrze...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

177 000 PLN (5 710 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15316690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616413 15316690 Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W Miejscowym Planie Zagospoda...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

58 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15796988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26134692 15796988 Tylko u nas na sprzedaż wyjątkowa działka leśna w Nienaszowie, powiat jasielski!Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,19 ha, położonej w malowniczym Nienaszowie, w powiecie jasielskim. Działka jest sklasyfikowana jako...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

79 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
11900 m2
-
15792530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020069 15792530 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15352449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590765 15352449 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prosto...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15352443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590764 15352443 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostok...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15285842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14765371 15285842 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 68 arów. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o przybli...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

199 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
6800 m2
-
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995