• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na wynajem Podkarpackie Rzeszow

Znalezionych ofert: 39

15870649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27434966 15870649 Biuro Nieruchomość Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ulic Maksymiliana Marii Kolbego i Ślusarczyka w Rzeszowie. Mieszkanie po genera...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
53 m2
1990
15833989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26933968 15833989 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne od zaraz.Oferta na wyłączność, tylko w biurze Pie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40.1 m2
1976
15770813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 25565076 15770813 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia wyjątkowe pięciopokojowe mieszkanie z dużym tarasem, balkonem i komórką lokatorską – do wynajęcia. Duży taras pod samym niebem, daje niezliczone możliwości aranżacji. Apartament jest wolny zaraz.Pref...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
2
109.43 m2
2022
15117168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10220093 15117168 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego kąta dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To przestronne mieszkanie znajduje się w Rzeszow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
-
51 m2
1967
15840664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26782263 15840664 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w szeregówce wybudowanej w 2025 roku w bardzo spokojnej i cichej okolicy na ulicy Beskidzkiej w Rzeszowie.Jeśli szukasz funkcjonalnego mi...

Rzeszów (Pod racławówką) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (55 zł/m2)

4
1
72.62 m2
2025
15818891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26641859 15818891 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie z tarasami – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz.Preferowany okres najmu - minimum rok.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa 43,73 m2 oraz tarasy ok. 35 m2 i poddas...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43.73 m2
2015
15801752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26249179 15801752 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferta tylko w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (40 zł/m2)

3
1
58 m2
2008
15787483 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25928967 15787483 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nową, piękną kawalerkę z balkonem – do wynajęcia. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany okres najmu - minimum rok...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (62 zł/m2)

1
1
27.21 m2
2025
15815839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625506 15815839 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Oferujemy do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², wydzielone w domu jednorodzinnym, zlokalizowane na parterze, przy ul. Klonowej w Rzeszowie.To idealna propozycja dla singla, pary lub os...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 990 PLN (42 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15772841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25621985 15772841 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Luksusowy apartament w sercu Rzeszowa – pierwszy najem!Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 78,30 m², położony w prestiżowej inwestycji Wikana Square w centrum Rzeszowa.Mieszkanie nigdy wcześni...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 500 PLN (57 zł/m2)

3
1
78.3 m2
2021
15807386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364881 15807386 Oferta dostępna wyłącznie u Nas:Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości od Politechniki Rzeszowskiej oraz rekreacyjnych Bulwarów - przy ulicy Dominikańskiej na Osiedlu Piastów w Rzeszowie. LOKALIZACJA:Mieszkani...

Rzeszów (Piastów) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
64.61 m2
1970
15807371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364540 15807371 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brydaka w Rzeszowie – idealne miejsce do życia w komfortowej i spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Gotowe do zamieszkania od zaraz ✔ Przestronne ...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 PLN (31 zł/m2)

3
1
58.5 m2
1978