• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 489

15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15789927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25950884 15789927 Tylko u nas! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 8,5 ara (plus udział 14 w działce sąsiedniej, stanowiącej także drogę dojazdową), położona zaledwie kilometr od centrum Krosna. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, ...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
847 m2
-
15805853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26318338 15805853 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10,5 ara, zlokalizowaną w Wolicy Piaskowej w gminie Sędziszów Małopolski. Nieruchomość płaska, kształtem zbliżona do kwadratu o przybliżonych wymiarach 36x31 metrów, dojazd na działkę drogą utwardzoną. Media ...

Wolica Piaskowa (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

129 000 PLN (123 zł/m2)

-
-
1050 m2
-
15896696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986045 15896696 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Głogowie Małopolskim przy ul. Aleja Niepodległości, w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Głogów Małopolski.Prezentowana nieruchomość to działka w kształcie pr...

Rogoźnica (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

280 000 PLN

-
-
986 m2
-
15750379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25121708 15750379 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Smolarzyny, województwo podkarpackie, powiat łańcucki, gmina Żołynia.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem parterowym, wolnostojącym z garażem dwu...

Smolarzyny (Podkarpackie, gm. Żołynia)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
2021