• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15850542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26998584 15850542 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA o przetargach na sprzedaż nieruchomości Wójt Gminy Krasne Ogłasza piąte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomo...

Krasne (Podkarpackie, gm. Adamówka)

187 200 PLN (211 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15845103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26851047 15845103 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych położonych w Kolbuszowej przy uli...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

152 030 PLN (148 zł/m2)

-
-
1030 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15694895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094312 15694895 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwukondygnacyjny dom, wybudowany z pustaka w latach 90-tych, oferujący wy...

Zmiennica (Podkarpackie, gm. Brzozów)

525 000 PLN (2 917 zł/m2)

6
2
180 m2
1995
15893731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917632 15893731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny Dom – Mokra 183,2 m² 11 ar Stan deweloperskiNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony w przepięknej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mok...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

890 000 PLN (4 863 zł/m2)

5
-
183 m2
2026
13712565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3962 13712565 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni ogólnej 490,91m2 (określonej na podstawie zaświadczenia z Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej).Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku pawilonu handlowego o...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

460 000 PLN (939 zł/m2)

11
-
490 m2
-
14413486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3969 14413486 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 2 419 m2 o numerze ewidencyjnym 21575, obręb nr 0012 Tarnobrzeg, oznaczona symbolem Bi...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

3 065 000 PLN (1 511 zł/m2)

11
-
2029 m2
1993
15875998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526922 15875998 PARAMETRY DZIAŁKINumer ewidencyjny: 7573 oraz 7578Łączna powierzchnia: 2048 m² (ok. 20,5 ar)działka idealna pod komfortowy dom jednorodzinny z dużym ogrodemOgromny potencjał inwestycyjny! Bezpośrednio przy działce gmina buduje nową, asfaltową drogę d...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

110 000 PLN

-
-
2048 m2
-
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-