• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15740528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953612 15740528 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 3,5 ara, z wygodnym dojazdem bezpośrednio z drogi asfa...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

399 000 PLN (3 325 zł/m2)

5
1
120 m2
1980
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15629468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828892 15629468 Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2600 m², położoną w malowniczej okolicy - Majdan Zbydniowski, gmina Zaleszany. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20x130 m, co zapewnia optymalne warunki dla projektowania i b...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

175 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15778733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25756228 15778733 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m², usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w Jaśle. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do dyspozycji również balkon i piwnica o powier...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15692312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24040603 15692312 Na sprzedaż: z założenia obiekt magazynowo-przemysłowy, lecz tak naprawdę działka o olbrzymim potencjale ! Antoniów, gm. Radomyśl nad SanemPowierzchnia działki: 1,0300 haPowierzchnia zabudowy: 1 285 m²Cena: 560 000 zł (do negocjacji)*Możliwość wynajm...

Antoniów (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

560 000 PLN (316 zł/m2)

11
-
1773 m2
1970
15624149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22692068 15624149 Na sprzedaż 2 działki w Nisku przy ul. Gruntowej! Atrakcyjna lokalizacja! NOWA CENA !Cena: jedyne 230 000 zł !DZIAŁKA OD STRONY ULICY ZOSTAŁA WYKARCZOWANA I OCZYSZCZONA - JEST IDEALNA I GOTOWA POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU !Działki objęte są miejscowym...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

220 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
2412 m2
-
15885058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716123 15885058 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (Podwolina), ul. SłonecznaNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul. Słoneczna (Nisko),                       w bezpośrednim są...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

600 000 PLN (3 077 zł/m2)

7
1
195 m2
2008
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15784585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25857210 15784585 Wyjątkowe działki pod zabudowę jednorodzinną Nisko, ul. Gruntowa.Łączna powierzchnia: 0,3628 ha (3628 m²)Cena całości: 399 000 zł !Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek budowlanych o numerach 45873, 45853 oraz 45863, położonych w spokojnej i z...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3628 m2
-