• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15895057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27957009 15895057 Na sprzedaż dom wolnostojący i dwa budynki gospodarcze na dużej działce położony w centrum miejscowości Przędzel gm Rudnik nad Sanem.Nieruchomość ma bardzo korzystną lokalizację z szybkim i komfortowym wyjazdem do pobliskich dużych miejscowości Nis...

Przędzel (Podkarpackie, gm. Rudnik nad Sanem)

750 000 PLN (2 500 zł/m2)

7
-
300 m2
1970
15875412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527515 15875412 WYJĄTKOWA LOKALIZACJA Z HISTORIĄ I CHARAKTEREMPrezentowana nieruchomość położona jest w jednym z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych miejsc Podkarpacia – w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, w pobliżu Winnicy Zamkowej oraz...

Odrzykoń (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

729 000 PLN (6 178 zł/m2)

5
1
118 m2
1945
15840050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764924 15840050 English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m², generujący 2...

Czarna (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 599 999 PLN (3 426 zł/m2)

9
9
467 m2
1995
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15862032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27221705 15862032 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz komfortową przestrzeń użytkową z funkcjonalnym układem pom...

Rudna Mała (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

1 150 000 PLN (5 622 zł/m2)

5
3
204.55 m2
2025
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15443401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość przy drodze Nr 9 blisko autostrady A4 18674919 15443401 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPrezentujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w Głogowie Małopolskim w pierwszym pasie zabudowy przy drodze krajowej nr 9 w niedalekiej odległości do węzła autostrady A4 . Nieruchomość o powierzchni 28 a z...

Głogów Małopolski, ul. Rzeszowska

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

6
2
250 m2
-
15795550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna szeregówka- super lokalizacja 26098828 15795550 Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 arowej działce. Szeregówka z podjazdem oraz garażem i pomieszczeniem go...

Rzeszów (Drabinianka), al. gen. Władysława Sikorskiego

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

6
3
180 m2
-