• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 251

15800181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z garażem i dużym ogrodem 26207613 15800181 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow 120 m2 z garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona na wzniesieniu na osiedlu Słocina na17 sto arowej ogrodzonej działce. Dom w otoczeniu dużych drzew iglastych ,nasadzeń krzewów kwitnąc...

Rzeszów (Słocina), ul. ks. Adama Podgórskiego

1 690 000 PLN (14 083 zł/m2)

5
2
120 m2
-
15871324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna, narożna umeblowana szeregwka od zaraz 27464998 15871324 ✨ Nowoczesna narożna szeregówka – gotowa do zamieszkania od zaraz! ✨Szukasz komfortowego domu, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną narożną szere...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15871347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, 2 miejsca postojowe 27465839 15871347 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 0% PROWIZJI MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy?Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji!Na sprzed...

Rzeszów (Biała), ul. Czesława Miłosza

498 000 PLN (11 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15795550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Narożna szeregówka- super lokalizacja 26098828 15795550 Oferta na wyłączność. Prezentujemy do sprzedaży przestronną narożną szeregówkę położoną w Rzeszowie w rejonie ul Sikorskiego. Nieruchomość o powierzchni 180 m2 położona na 3.5 arowej działce. Szeregówka z podjazdem oraz garażem i pomieszczeniem go...

Rzeszów (Drabinianka), al. gen. Władysława Sikorskiego

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

6
3
180 m2
-
15796303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka dla Inwestora ( WZ 8 bud mieszkalnych w zab bliżniaczej) 26116000 15796303 Prezentujemy do sprzedaży działkę o pow około 22,37 a położoną w Rzeszowie przy ul Karola Wojtyły. Działka w kształcie prostokąta położona na terenie płaskim wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na 8 bu...

Rzeszów (Biała), ul. kard. Karola Wojtyły

783 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
2237 m2
-
15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15816125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa, nowoczesna narożna szeregówka, 2 mp, ogród 26568680 15816125 Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży atrakcyjną narożną szeregówkę. Jeśli chcesz zamieszkać od razu to ta oferta jest właśnie dla ciebie Nieruchomość położona na kameralnym zamkniętym osiedlu przy ul Lwowskiej w Rzeszowie. Szeregówka nowoczesn...

Rzeszów (Wilkowyja), ul. Lwowska

1 180 000 PLN (10 727 zł/m2)

5
2
110 m2
2020
15868311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27378285 15868311 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 90 a zlokalizowaną, w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa przy ul. Senatorskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję.Lokalizacja: Rzeszów - Budziwój, ul. ...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 049 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15861868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27214398 15861868 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany w ok. 1981r Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 7...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

529 000 PLN (7 120 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1981
15877239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563499 15877239 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego i Dominikańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą pr...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

499 000 PLN (9 737 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15792436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26017013 15792436 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Borowej. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurzeOpis nieruchomości:- powierzchnia działki - 25,76 ar- dojazd do nieruchomości - jest- u...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

901 600 PLN

-
-
2576 m2
-
15782380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25842360 15782380 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu do sprzedaży Kamienicę z 1890 roku zlokalizowaną w centrum miasta Rzeszowa przy ul. Targowej 9 - idealna dla tych którzy planują zainwestować w obiekt z lokalami na wynajem. Oferta na wyłączność ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 090 000 PLN (7 631 zł/m2)

1
-
273.89 m2
1890