• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 251

15893637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915335 15893637 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających m...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

399 000 PLN (12 627 zł/m2)

2
1
31.6 m2
1979
15870560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27429735 15870560 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod kl...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 000 PLN (12 024 zł/m2)

4
2
70.69 m2
2023
15893311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27907095 15893311 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 44,87 m2 bez balkonu - ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

525 000 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
44.87 m2
1965
15667080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23591211 15667080 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Sportowej. Mieszkanie doskonale sprawdzi się pod wynajem, jak i dla dużej rodziny. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

579 000 PLN (6 985 zł/m2)

4
2
82.89 m2
1978
15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15851672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27017481 15851672 DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Działka o kształcie trapezu o sze...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

455 000 PLN

-
-
1307 m2
-
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016
15889733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860467 15889733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe na cenionym Osiedlu Projektant w Rzeszowie. To gotowa do wprowadzenia propozycja dla rodziny lub pary, która szuka wygodnego układu, dobrego standardu i s...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (11 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15878734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597340 15878734 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam Państwa serdecznieMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym rozkładzie, usytuowanego na III piętrze kameralnego budynku z początku...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

548 000 PLN (10 340 zł/m2)

2
-
53 m2
2002
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026