• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 251

15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15667074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877706 15667074 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, studio fotograficzne, działalność reklamową, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15867853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352864 15867853 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - garaż murowany - dach: papa - indywidualny licznik prądu, oświetlenie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

105 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
15.3 m2
2004
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011