• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15700228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24184543 15700228 Na sprzedaż energooszczędny dom w Chmielniku, woj. podkarpackie.Szukasz przestronnego, komfortowego i oszczędnego w utrzymaniu domu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie!Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa: 122,8 m² - powierzchnia dzi...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

899 000 PLN (3 537 zł/m2)

5
2
254.2 m2
2006
15611240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22428454 15611240 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z lat 80-tych na osiedlu Zimowit w Rzeszowie.Oferowana nieruchomość to trój kondygnacyjny kameralny budynek o powierzchni 160 m2 wykonany w technologii tradycyjnej, przykryty blachą. Na parterze znajduje się pok...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

890 000 PLN (4 450 zł/m2)

6
2
200 m2
1986
15772468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25611171 15772468 Wyjątkowa kamienica na sprzedaż w centrum Rzeszowa, ul. ReymontaNa sprzedaż kamienica z 1938 roku, położona w samym centrum Rzeszowa obok Galerii Rzeszów, jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji w mieście. To idealna propozycja dla inwestora...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 000 PLN (6 724 zł/m2)

7
4
290 m2
1938
15734895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24845923 15734895 Dom z ogrodem garażem i kominkiem - Niebylec to wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie cenią sobie wygodę codziennego życia. Nieruchomość o powierzchni 130 m² łączy w sobie przytulny kli...

Niebylec (Podkarpackie, gm. Niebylec)

619 000 PLN (4 762 zł/m2)

5
1
130 m2
2019
15667026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591189 15667026 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w biurze Pierwsze Piętro - zapraszamy do współpracy.Cechy nieruchomości:- dom wolnos...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

929 000 PLN (5 806 zł/m2)

5
2
160 m2
1997
15667076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591259 15667076 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony na dużej działce, usytuowany w Sędziszowie Małopolskim.Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Cechy nieruchomości:- dom parterowy o powierzchnia użytkowej 98,9...

Sędziszów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

769 000 PLN (7 771 zł/m2)

4
1
98.96 m2
2025
15764478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25450561 15764478 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w zielonej okolicy. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 43,28 ar na której znajduję się kawałek prywatnego lasu.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Doskonała lokal...

Futory (Podkarpackie, gm. Oleszyce)

799 000 PLN (4 183 zł/m2)

7
2
191 m2
2015
15707600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24324676 15707600 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w świetnej lokalizacji na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Leżajsku. Nieruchomość położona jest na przepięknej działce, na której znajduje się duży og...

Leżajsk (Podkarpackie, gm. Leżajsk)

420 000 PLN (4 200 zł/m2)

4
1
100 m2
1960
15667075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23591214 15667075 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży Przestronny Bliźniak – Dobra Inwestycja w RzeszowieOpis nieruchomości :- dom w zabudowie bliźniaczej z 1978 roku - powierzchnia - całkowita: ok. 193,94 m2 zabudowy: 165m2 oraz dwa balko...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

899 000 PLN (4 635 zł/m2)

8
2
193.94 m2
1978
15664517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558247 15664517 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany na podstawie projektu Dom w Morelach – odbicie lustrzane biura projektowego ARCHON. Nieruchomość zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy otoczonej lasem – id...

Golcowa (Podkarpackie, gm. Domaradz)

289 000 PLN (2 363 zł/m2)

6
2
122.3 m2
2018
15664497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23558243 15664497 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, realizowanego w ramach kameralnej inwestycji obejmującej osiem domów jednorodzinnych, budowanych według indywidualnego projektu....

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

698 000 PLN (4 837 zł/m2)

5
1
144.31 m2
2024
15766885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25514458 15766885 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m², usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszowa – na osiedlu Budziwój. Nieruchomość z lat 70. Duża działka, zielone...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

770 000 PLN (4 278 zł/m2)

5
2
180 m2
1975