• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15676527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23772394 15676527 Twoje miejsce pośród ciszy i przestrzeni – dom z charakterem w sercu natury.Gmina Zaklików Dom z antresolą 25,88 ar działki Wysoki standard Gotowy do zamieszkaniaNie szukasz po prostu domu. Szukasz przestrzeni, w której odnajdziesz spokój. Szukas...

Antoniówka (Podkarpackie, gm. Zaklików)

889 000 PLN (7 056 zł/m2)

4
1
126 m2
2008
15618381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22563169 15618381 Na sprzedaż dom jednorodzinny - wolnostojący Rzeszów - RacławówkaDom parterowy o powierzchni 186 m2 z 2 stanowiskowym garażem w bryle budynku, usytuowany na widokowej działce o powierzchni 14 arów.Idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i ...

Racławówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

1 199 700 PLN (6 450 zł/m2)

4
1
186 m2
2015
15724597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24659769 15724597 Dom z ogrodem w Sędziszowie Małopolskim, który łączy przytulny klimat, wygodę i dogodną lokalizację – tu możesz stworzyć swój wymarzony azyl.Nieruchomość położona jest w spokojnej części Sędziszowa Małopolskiego, w otoczeniu domów jednorodzinnych i z...

Sędziszów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

569 000 PLN (5 806 zł/m2)

4
2
98 m2
1972
15793764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26048129 15793764 Dom parterowy – Lipa, ul. Świerkowa, gm. Zaklików – 800 m² działki – 122,5 m² powierzchni. Na sprzedaż nowy dom parterowy według projektu Justynian Mały II (odbicie lustrzane). Funkcjonalny układ, jasne wnętrza i energooszczędne rozwiązania sprawiają...

Lipa (Podkarpackie, gm. Zaklików)

679 000 PLN (5 543 zł/m2)

4
2
122.5 m2
2021
15771121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570214 15771121 Na sprzedaż nieruchomość w Ulanowie – mieście flisaków, położonym u ujścia Tanwi do Sanu. Lokalizacja:Ulanów, ul. Świętego Jana – spokojna, zielona okolica w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki San. Kilka minut spacerem dzieli nieruchomość od zejścia nad ...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

220 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
110 m2
-
15780751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25812700 15780751 Dom na sprzedaż, Katy – gmina Jarocin, powiat niżański.Spacer wirtualny link: https:sb360.onlinewqchekNa sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Katy, w gminie Jarocin, powiecie niżańskim. Nieruchomość idealna dl...

Katy (Podkarpackie, gm. Jarocin)

569 000 PLN (2 845 zł/m2)

6
2
200 m2
1970
15752274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25156636 15752274 Dom do remontu z dużą działką 2,3 ha – Gielnia, gm. ZaklikówNa sprzedaż dom mieszkalny do remontu wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony na działce o powierzchni 2,3 ha w miejscowości Gielnia (gmina Zaklików). Szczegóły nieruchomości: dom do ...

Gielnia (Podkarpackie, gm. Zaklików)

399 000 PLN (4 113 zł/m2)

4
-
97 m2
1960
15744621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25041602 15744621 .Dom na sprzedaż – Ulanów, ul. Głowackiego (woj. podkarpackie) Szukasz przestronnego domu jednorodzinnego w Ulanowie, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ta oferta to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Na...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

619 000 PLN (3 723 zł/m2)

4
2
166.26 m2
1974
15692944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24056702 15692944 Dom parterowy wolnostojący w stanie surowym otwartym, projekt MINI 4, działka 3040 m² – Antoniów, gm. Radomyśl nad Sanem.Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy wybudowany według projektu MINI 4, położony w miejscowości Antoniów (obręb Zalesie), w g...

Antoniów (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

379 000 PLN (3 202 zł/m2)

4
-
118.35 m2
2020
15780532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25805338 15780532 Budynek w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym na dużej działce w Jarocinie – 6250 m² Na sprzedaż budynek murowany z 2000 roku, położony na dużej działce o powierzchni 6250 m² w Jarocinie. Nieruchomość w stanie surowym otwartym, z poddaszem ...

Jarocin (Podkarpackie, gm. Jarocin)

379 900 PLN (2 922 zł/m2)

4
-
130 m2
2000
15770629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25558581 15770629 Bliźniak inwestycyjny – 7 mieszkań, Rzeszów, ul. Różana, StaromieścieNa sprzedaż nowoczesna i w pełni przystosowana do wynajmu nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Rzeszowa – Staromieście, przy ...

Rzeszów (Staromieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 000 PLN (5 405 zł/m2)

7
7
333 m2
1980
15676976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23783933 15676976 Szukasz przestronnego domu w Rzeszowie z dużym potencjałem inwestycyjnym lub mieszkaniowym? Ta nieruchomość przy ulicy Olszewskiego w Rzeszowie to propozycja, która może Cię zainteresować.Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 188 m², poł...

Rzeszów (Mieszka i) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

850 000 PLN (3 864 zł/m2)

9
4
220 m2
1993