• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15824150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26614185 15824150 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim i wygodnym dojazdem do centrum miasta, co pozwala cieszyć się zarówno bliskości...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 150 000 PLN (7 855 zł/m2)

4
1
146.4 m2
2016
15747978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25104288 15747978 Na sprzedaż częściowo wyremontowany Dom w wysokim standardzie (210m2) z zakładem produkcyjnym (131m2), dużym domkiem gospodarczym (40m2) z działką (20ar)ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- cena (3809m2)- duża działka (20 ar)- częściowo wyremontowany - wchodzisz i ...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

999 000 PLN (2 930 zł/m2)

7
1
341 m2
2000
15813861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576653 15813861 Jeśli szukasz niewielkiego, funkcjonalnego domu w miejscu, gdzie cisza i natura są codziennością – ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.Dom położony jest w spokojnej części Rakszawy, na uboczu, w otoczeniu pól i lasów, z dala od zwartej zabudowy....

Rakszawa (Podkarpackie, gm. Rakszawa)

690 000 PLN (11 300 zł/m2)

3
1
61.06 m2
1970
15813955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26607916 15813955 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lipa przy ul. Sandomierskiej, usytuowany na działce o powierzchni 19,76 ar. Nieruchomość zabudowana jest murowanym, podpiwniczonym domem mieszkalnym oraz dodatkowymi zabudowaniami gospodarczymi, c...

Lipa (Podkarpackie, gm. Zaklików)

349 000 PLN (2 296 zł/m2)

3
1
152 m2
1977
15813975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606623 15813975 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony dom wolnostojący klasy premium, zaprojektowany i wybudowany z myślą o wieloletnim, komfortowym życiu rodzinnym.Unikalnym atutem nieruchomości jest furtka z ogrodu prowadząca ...

Tajęcina (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

1 949 000 PLN (10 224 zł/m2)

6
3
190.63 m2
2012
15764769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454145 15764769 Wolnostojący dom z ogrodemNa sprzedaż wyjątkowy dom – gotowy do zamieszkania, zlokalizowany w cichej i spokojnej miejscowości Horyniec - Zdrój .ATUTY NIERUCHOMOŚCI:*Dom w pełni urządzony – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.*...

Horyniec-Zdrój (Podkarpackie, gm. Horyniec-Zdrój)

649 000 PLN (3 566 zł/m2)

5
2
182 m2
2004
15796259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26114130 15796259 Jeśli szukasz domu z ogromnym potencjałem, w którym może zamieszkać kilka pokoleń, czy dla wielodzietnej rodziny lub który świetnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem – ten dom we Frysztaku przy ul. Sportowej jest dokładnie dla Ciebie. Dom z og...

Frysztak (Podkarpackie, gm. Frysztak)

499 000 PLN (2 422 zł/m2)

7
3
206 m2
1976
15583371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21844015 15583371 Nowoczesny dom w Tarnobrzegu na osiedlu Dzików.Marzysz o domu, w którym każdy dzień zaczynasz w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju, a jednocześnie masz szybki dojazd do miasta? Oferujemy Ci dom w Tarnobrzegu na ulicy Kwiatowej. To nowoczesna, przestr...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

1 090 000 PLN (7 219 zł/m2)

5
2
151 m2
2004
15345230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16377984 15345230 Cudowna winnica z dużym potencjałem w Gwoznicy Górnej.Winnica powstała w 2014 roku jako rodzinny projekt. Uprawiane z wielką troską winorośle zajmują około 1,40 ha. Wśród nich znajdują się odmiany: Seyval Blanc, Hibernal, Aurora, Rondo, Regent, Marec...

Gwoźnica Górna (Podkarpackie, gm. Niebylec)

1 150 000 PLN (3 833 zł/m2)

4
1
300 m2
2017
15759277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25336118 15759277 Zdjęcia z nieruchomości - są stanem faktycznym, nie są to wizualizacje.Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Na sprzedaż nowoczesny, przytulny dom wolnostojący, położony w zielonej i spokojnej okolicy w miejscowości Łąka – zaledwie 15 minut od centrum Rz...

Łąka (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

1 119 000 PLN (9 629 zł/m2)

5
2
116.21 m2
2025
15303743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15249760 15303743 Na sprzedaż nowo wybudowany dom w Dynowie w stanie developerskim, na działce 4,28 arów. Z możliwością wykończenia przez inwestora i dokupienia większej powierzchni działki. ATUTY DOMU:Wspaniały dom dla rodziny, z przestronną powierzchnią na parterze ...

Dynów (Karolówka) (Podkarpackie, gm. Dynów)

430 000 PLN (3 609 zł/m2)

5
-
119.16 m2
2023
15811982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26453233 15811982 Oferta tylko i wyłącznie w homfi: Dom do remontu z potencjałem inwestycyjnym – ROI ok. 7,5% rocznie po remoncieNa sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony na 9-arowej, ogrodzonej działce w spokojnej, zielonej części Rzeszowa – Zw...

Rzeszów (Zwięczyca) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

399 000 PLN (1 995 zł/m2)

8
-
200 m2
1984