• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15803138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki z garażem Stobierna, działki 3,5 - 4,5ar 26287872 15803138 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane w Stobiernej. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących ciszy i spokoju oraz szybkiego d...

Stobierna (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

640 000 PLN (4 961 zł/m2)

4
1
129 m2
2025
15801991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak pod lasem, Głogów Młp 117,5m2 "smart dom" 26254105 15801991 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z systemem SMART zlokalizowany w Głogowie Małopolskim os. Zabajka. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących ciszy i spokoju...

Głogów Małopolski (Zabajka) (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

799 900 PLN (6 837 zł/m2)

4
1
117 m2
2025
15476527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420398 15476527 DOM 200M2 DO SPRZEDANIA W JAŚLE, DLA RODZINY WIELOPOKOLENIOWEJ LUB SPRZEDAŻ POD WYNAJEM.ZALETY TEJ NIERUCHOMOŚCI: DUŻA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA, BLISKO CENTRUM, NIEWYGÓROWANA CENA.Polecam do sprzedania dom z pustaka ceramicznego o powierzchni całkowite...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

345 000 PLN (1 078 zł/m2)

10
-
320 m2
1995
15656644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23416274 15656644 DO SPRZEDANIA 2 DOMY STAN SUROWY ZAMKNIĘTY w DYNOWIE, POWIAT RZESZOWSKI.Oferujemy do sprzedania 2 domy w Dynowie w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowej 99,98m2 , zbudowane w 2025r. w dwóch wariantach: bez elewacji i ocieplenia lub z ocieplenie...

Dynów (Podkarpackie, gm. Dynów)

440 000 PLN (4 400 zł/m2)

5
2
100 m2
2025
15793497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26039371 15793497 WSZECHSTRONNY, ENERGOOSZCZĘDNY DOM 122M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z PANORAMĄ NA OKOLICĘ W GMINIE CHMIELNIK.Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany z dobrych jakości materiałów, o ciekawym stylistycznie projekcie położo...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

780 000 PLN (6 393 zł/m2)

5
2
122 m2
2024
15724741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24663919 15724741 OFERTA DOMU DO REMONTU TYPU BLIŹNIAK W STYLU DWORKOWYM. ATRAKCYJNA CENA.Do sprzedania posiadamy 12 domu, tzw. bliźniak o powierzchni 153m2 w miejscowości Bircza, gmina Bircza w powiecie przemyskim, na terenie Pogórza Przemyskiego. Dom został wybudowa...

Bircza (Podkarpackie, gm. Bircza)

240 000 PLN (1 569 zł/m2)

4
1
153 m2
1930
15666536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domy parterowe, 98m2, Sędziszów, Młp. działka 8ar 23587689 15666536 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję przytulnych domów parterowych zlokalizowanych w Sędziszowie Małopolskim. Budynki usytuowane są na działkach o powierzchni 8ar, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Prezentow...

Sędziszów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

769 000 PLN (7 847 zł/m2)

4
1
98 m2
2025
15816218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26582294 15816218 Firma MS Development Michał Siwiec sprzeda 2 domy w zabudowie Bliźniaczej. Ul. KOLONIA - ROPCZYCE. 132,5m2 +67m2 poddasze każdy. Parter: garaż jedno stanowisko, kotłownia, łazienka, kuchnia z salonemPiętro: łazienka i 4 pokoje. Balkony front i tył....

Ropczyce (Kolonia) (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

780 000 PLN (3 900 zł/m2)

4
-
200 m2
2024
15737103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w Tajęcinie, duża działka, brak skosów 24884165 15737103 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Tajęcinie.Inwestycja usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Prezentowana nieruchomość to i...

Tajęcina (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

940 000 PLN (5 802 zł/m2)

4
1
162 m2
2025
15819854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna szeregówka, działka 3,65ar, segm. skrajny 26636246 15819854 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu zadbaną i przestronną szeregówkę  zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Szlacheckiej. Dom usytuowany jest na 3,65 arowej działce w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Prezentowana nieruchomość ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 277 000 PLN (9 321 zł/m2)

4
1
137 m2
2014
15723300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena, dom w Łące, działka 7,5ar, 5 pokoi 24632062 15723300 Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Łąka k. Rzeszowa.Budynek usytuowany jest na ustawnej działce o powierzchni 7,5ar. Prezentowana nieruchomość to...

Łąka (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

715 000 PLN (6 384 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15705963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słocina, dom pod inwestycję, do remontu, 200m2 24294746 15705963 W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący z olbrzymim potencjałem zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Słocińskiej.Prezentowany budynek zlokalizowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 13ar.Parametry domu:- ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

949 000 PLN (4 745 zł/m2)

6
2
200 m2
1980