• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15705974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki w cenie mieszkania, 83m2, ul. Miejska 24294756 15705974 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej.Opis budynku:- Powierzchnia użytkowa: 83m2 + strych- Kondygnacje: parter + piętro- Ilość pokoi: 4- Pow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

639 000 PLN (7 699 zł/m2)

4
1
83 m2
2026
15826755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641564 15826755 Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 43 ar, w malowniczej miejscowości Łęki Dolne (gmina Pilzno, woj. podkarpackie). Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

Łęki Dolne (Podkarpackie, gm. Pilzno)

699 000 PLN (4 112 zł/m2)

5
2
170 m2
1991
15745077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25049245 15745077 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m², położony w miejscowości Machowa ( gmina Pilzno ), zaledwie 15 km od Tarnowa.Budynek posiada trzy kondygnacje, co daje ogromny potencjał aranżacyjny.Układ nieruchomości:11 pokoi - przestrzeń dla dużej ...

Machowa (Podkarpackie, gm. Pilzno)

420 000 PLN (1 200 zł/m2)

12
3
350 m2
1982
15641361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23082775 15641361 Zamieszkaj w malowniczej Kąkolówce - dom z potencjałem na dużej działce!Nieruchomość o której mowa znajduje się w miejscowości Kąkolówka, gmina Błażowa, 25km od Rzeszowa (około 30min drogi).Dom położony w spokojnej i zielonej okolicy w Kąkolówce to i...

Kąkolówka (Podkarpackie, gm. Błażowa)

209 000 PLN (1 742 zł/m2)

3
1
120 m2
1960
15630422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22846789 15630422 Niepowtarzalna oferta - dom w zabudowie szeregowej, w zielonej części Tarnobrzega przy ulicy Wiejskiej. Nieruchomość świetnie skomunikowana z centrum miasta i blisko drogi wylotowej na Sandomierz. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i ...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

949 000 PLN (4 108 zł/m2)

6
2
231 m2
2000
15476778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420413 15476778 OFERTA DOMU REKREACYJNEGO 60M2 DO ZAMIESZKANIA W MIEJSCOWOŚCI DYLĄGOWA, GMINA DYNÓW.Przedstawiamy Państwu ofertę domku o pow. całkowitej 35m2 i pow. użytkowej 60m2 w miejscowości Dylągowa, pow. rzeszowski. Nieduży domek (parter i poddasze) o wym...

Dylągowa (Podkarpackie, gm. Dynów)

295 000 PLN (4 917 zł/m2)

2
1
60 m2
2021
15678032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa rezydencja z pięknym ogrodem, Przemyśl 23807728 15678032 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość. Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący zlokalizowany w Przemyślu na dużej 39,87 arowej działce. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja dla rodzin poszu...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 530 000 PLN (5 294 zł/m2)

8
2
289 m2
2002
15784586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25857212 15784586 Biuro Nieruchomości Giergiel ma przyjemność zaprezentować wyjątkową, parterową rezydencję położoną w urokliwej miejscowości Lubla, w gminie Frysztak – miejscu, gdzie komfort codziennego życia harmonijnie łączy się z ciszą i pięknem natury.✨ Komfort, ...

Lubla (Podkarpackie, gm. Frysztak)

2 990 000 PLN (9 967 zł/m2)

5
2
300 m2
2021
15806817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniaki Zaczernie, duże działki, rolety, klima, 26352937 15806817 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Zaczerniu. Prezentowany budynek stanowi idealną ofertę dla osób poszukujących  nowoczesnego bliźniaka z dużą działką oraz znakomitym d...

Zaczernie (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

4
1
82 m2
2026
15838922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737520 15838922 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Majdanie Królewskim.Majdan Królewski to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie kolbuszowskim, znana z otoczenia lasów, dobrej infrastruktury oraz d...

Majdan Królewski (Podkarpackie, gm. Majdan Królewski)

290 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
-
31.98 m2
1997
15664534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558266 15664534 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje ofertę sprzedaży stylowego domu z bardzo dużą działką w malowniczej, spokojnej i zielonej okolicy, w miejscowości Głogów Małopolski (pow. rzeszowski).Oferta na wyłączność w biurze Pierwsze Piętro - zapra...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

1 899 000 PLN (6 956 zł/m2)

8
2
273 m2
2011
15846628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26891394 15846628 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycję składającą się z 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, stanowiących część większego kompleksu położonych w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa - Budziwój.Nowoczesne domy jednorodzinne...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

749 000 PLN (5 999 zł/m2)

3
1
124.85 m2
2025