• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15736011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24866311 15736011 Na sprzedaż ostatni wolny segment!Szukasz nowoczesnego, ekonomicznego w utrzymaniu domu wykonanego z wysokiej jakości materiałów, który wykończysz według własnego gustu? Marzysz o miejscu łączącym ciszę i spokój z szybkim dojazdem do Rzeszowa i autos...

Sokołów Małopolski (Podkarpackie, gm. Sokołów Małopolski)

345 000 PLN (2 226 zł/m2)

4
-
155 m2
2025
15434806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18460682 15434806 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Kalnica, położony w gminie Cisna.Prezentowany obiekt to dom z możliwością rozwijania biznesu z pokojami do wynajęcia.Ten piękny dom, o powierzchni całkowitej 310 m2, został wybudowany w 2008 roku i p...

Kalnica (Podkarpackie, gm. Cisna)

1 499 000 PLN (4 835 zł/m2)

10
6
310 m2
2008
15775842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25687505 15775842 OFERTA DOMU 164M2, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY - 5km OD CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów Małopolski. Dom wybudowany wg projektu indywidualnego, zbudowany z dob...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

649 000 PLN (3 957 zł/m2)

6
2
164 m2
2021
15767555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25530589 15767555 NOWY DOM 143m2 Z GARAŻEM, STAN SUROWY ZAMKNIĘTY Z ELEWACJĄ I OCIEPLENIEM - BLISKO CENTRUM GŁOGOWA MAŁOPOLSKIEGO.Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143m2, i pow. całkowitej 180m2, posadowiony na działce 7.88a, 5km od cent...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

630 000 PLN (4 406 zł/m2)

4
2
143 m2
2025
15664617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558276 15664617 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni prawie 200 m2 znajdujący się na płaskiej, ogrodzonej 9 arowej działce w miejscowości Zarzecze. Opis nieruchomości:- p...

Siedliska (Podkarpackie, gm. Lubenia)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

5
2
200 m2
2015
15476685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420196 15476685 DO SPRZEDANIA BUDYNEK MIESZKALNY PRZYSTOSOWANY POD WYNAJEM, 6KM OD MIASTA JAROSŁAW. Do sprzedania posiadamy budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 110m2 wraz z 2-ma budynkami gospodarczymi na działce 17,64a w gminie Pawłosiów, powiat jarosław...

Pawłosiów (Podkarpackie, gm. Pawłosiów)

387 423 PLN (3 522 zł/m2)

4
4
110 m2
1990
15750379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25121708 15750379 Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Smolarzyny, województwo podkarpackie, powiat łańcucki, gmina Żołynia.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem parterowym, wolnostojącym z garażem dwu...

Smolarzyny (Podkarpackie, gm. Żołynia)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
2021
15867370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344669 15867370 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam dom gotowy do zamieszkania, położony 10 km od centrum Rzeszowa.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łąka, w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.Dom jest dostępny od zaraz – bez konieczno...

Trzebownisko (Łąka) (Podkarpackie, gm. Trzebownisko)

1 090 000 PLN (9 397 zł/m2)

5
-
116 m2
2025
15726320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24696918 15726320 Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku z pustaka i cegły, a elewacja pokryta jest tynkiem. Dach pokryty jest ...

Leśniówka (Podkarpackie, gm. Chorkówka)

329 000 PLN (2 861 zł/m2)

3
2
115 m2
1965
15651693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23346901 15651693 Oferuję na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Potoku. Nieruchomość wraz z budynkiem gospodarczym znajduje się na ok. 12 arowej działce ogrodzonej z trzech stron. Łączna Powierzchnia domu to ok. 184m2 i składa się z trzech poziomów: niskiego parter...

Potok (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (1 516 zł/m2)

5
2
184 m2
1965
15513165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20189851 15513165 Spełnienie marzeń o idealnym, komfortowym domu dla tych, którzy szukają wyciszenia wśród zieleni, ale także dobrego połączenia komunikacyjnego z miastem. Jest to idealne miejsce dla osób, które pragną chwili wytchnienia od wielkomiejskich klimatów be...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

429 000 PLN (4 820 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15848833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26948756 15848833 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji w Nisko przy ul. Sandomierskiej, na trasie prowadzącej w kierunku Stalowej Woli. To miejsce łączy doskonałą komunika...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

879 000 PLN (10 103 zł/m2)

2
1
87 m2
1960