• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15862371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225004 15862371 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w Miejscu Piastowym, zaledwie kilka kilometrów od Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 18,5 ara, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej.Bud...

Miejsce Piastowe (Podkarpackie, gm. Miejsce Piastowe)

690 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
144 m2
1970
15476662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420311 15476662 OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z pustaka ceramicznego w miejscowości Czarna Sędziszowska, gmina Sędzis...

Czarna Sędziszowska (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

280 000 PLN (1 647 zł/m2)

5
1
170 m2
1993
15798438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26168705 15798438 Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 60 m2, usytuowany na 20 arowej działce w cichej i spokojnej części Ustrobnej. Nieruchomość wybudowana z pustaka, kryta blachą trapezową i posiadająca dostęp do wszystkich niezbędnych mediów. Dojaz...

Ustrobna (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

259 000 PLN (4 466 zł/m2)

2
1
58 m2
1980
15881206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625325 15881206 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Walawa, województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Orły.Prezentowana nieruchomość jest budynkiem piętrowym z poddaszem użytkowym, wolnostojąc...

Walawa (Podkarpackie, gm. Orły)

1 199 000 PLN (8 564 zł/m2)

5
2
140 m2
2022
15849462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26968035 15849462 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w odległości zaledwie 4 km od Zalewu Solińskiego w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania lub do prowadzenia działalności agroturystycznej...

Berezka (Podkarpackie, gm. Solina)

579 000 PLN (3 328 zł/m2)

5
2
174 m2
1968
15469296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258595 15469296 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo...

Sobiecin (Podkarpackie, gm. Jarosław)

553 000 PLN (2 989 zł/m2)

10
-
185 m2
-
15675784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23756241 15675784 Na sprzedaż atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 90 m², posadowiony na ogrodzonej 15 arowej działce w Krościenku Wyżnym. Dom wybudowany z cegły, w pełni podpiwniczony, z bezpośrednim dojazdem z asfaltowej drogi wewnętrznej.Nieruchomość składa się z...

Krościenko Wyżne (Podkarpackie, gm. Krościenko Wyżne)

339 000 PLN (3 767 zł/m2)

3
1
90 m2
1958
15774124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25646797 15774124 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Hermanowa, zaledwie 1,2 km od granic Rzeszowa.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy, idealnej...

Hermanowa (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

559 000 PLN (3 727 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15184413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11954867 15184413 Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 166 m2. Nieruchomość znajduje się w bliskiej okolicy Krosna w odległości około 6 km od centrum. Dom został wybudowany w 2022 roku i w chwili obecnej jest w stanie deweloperskim. Powie...

Ustrobna (Podkarpackie, gm. Wojaszówka)

640 000 PLN (3 855 zł/m2)

4
2
166 m2
2022
15829192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26614638 15829192 Prezentowana Nieruchomość to nowa inwestycja obejmująca nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Głogowa Małopolskiego, oferujące komfortowe warunki do życia oraz bardzo do...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

750 000 PLN (6 089 zł/m2)

4
1
123.18 m2
2026
15829191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26615524 15829191 Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, realizowanych w Wysokiej Głogowskiej przy ul. S...

Wysoka Głogowska (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

550 000 PLN (5 826 zł/m2)

3
1
94.4 m2
2026
15795548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26098833 15795548 NOWOCZESNY, NIEDUŻY DOM 105M2 W STANIE SUROWYM OTWARTYM, NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. CENA DO NEGOCJACJI!Do sprzedania posiadamy niedrogi dom o powierzchni użytkowej 105m2, zbudowany z pustaka ceramicznego, położony na działce 7.9a w gminie Chmielnik, powia...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

480 000 PLN (4 571 zł/m2)

5
2
105 m2
2025