• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15838508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26733197 15838508 Mam przyjemność zaprezentować Państwu domki całoroczne w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna powiat Bieszczadzki. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia oraz niepowta...

Czarna Górna (Podkarpackie, gm. Czarna)

999 000 PLN (8 256 zł/m2)

3
-
121 m2
2016
15856643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27097512 15856643 Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. SikorskiegoTo miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po swojemu ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

4
1
113 m2
1990
15476745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420250 15476745 EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wydzielona 11,83a pod budynkiem w drugiej linii zabudowy, o wymiarach: s...

Racławówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15802452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266881 15802452 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość będącą Centrum Bankietowym ROYAL-PALACE w Sanoku.W skład obiektu wchodzą:- główna sala bankietowa wraz z dwoma zimowymi ogrodami,- hotel posiada 26 miejsc noclegowych w apartamentach 2, 3 oraz 4 osobowych,- ...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

2 990 000 PLN (4 074 zł/m2)

12
16
734 m2
2018
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15839043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737492 15839043 Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenieNa sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m², posadowiony na ogrodzonej działce 28 arów.Cena ofertowa: 499 999zł (do ...

Witkowice (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

499 999 PLN (2 083 zł/m2)

4
1
240 m2
2001
15710032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369506 15710032 DOM MARZEŃ DLA RODZINY - który przypomni Ci, czym jest spokój, bliskość natury i ciepło prawdziwego ogniska Góra Motyczna k. Dębicy 287 m² Piękny ogród Wysoki standard 1 290 000 zł BRAK PR...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

1 290 000 PLN (3 486 zł/m2)

7
-
370 m2
2009
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-