• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15887377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27781651 15887377 Dom w pełni gotowy do zamieszkania – bez dodatkowych kosztów i remontów.Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem – wiele rozwiązań jest już przygotowanych.Dom z widokiem na otwartą przestrzeń – brak zabudowy za ogrodem, cisza i prywatność na co...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

990 000 PLN (5 593 zł/m2)

4
-
177 m2
2015
13144848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1450841 13144848 Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość, która łączy sielski klimat z codzienną wygodą życia!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej o...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

549 000 PLN (3 431 zł/m2)

5
1
160 m2
1980
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15886272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751337 15886272 Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, murowany, niepodpiwniczony, położony na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.NIERUCHOMOŚĆ Dom wzniesiono w 2023r. na działce o pow. 1,41 ha. Powierzchnia całkowita domu około 780m...

Cisna (Podkarpackie, gm. Cisna)

6 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

12
-
780 m2
2023
15885350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27725876 15885350 Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Jedlicze. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na działce o powierzchni ponad 11 arów, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Na działce dostępne są wszys...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (2 876 zł/m2)

4
2
97 m2
1975
15861869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214405 15861869 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Hadlach Szklarskich.Hadle Szklarskie to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim, w gminie Jawornik Polski. Atutem prezentowanej nierucho...

Hadle Szklarskie (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

219 000 PLN (3 476 zł/m2)

2
-
63 m2
1970
15885898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743640 15885898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by zapewnić całej rodzinie komfortowe i wygodne warunki do życia.Dom poł...

Jasło (Bryły) (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 199 990 PLN (8 276 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15885284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722059 15885284 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż zabytkowy DWÓR POLSKI z czterokolumnowym gankiem z pierwszej połowy XIX wieku, usytuowany na niewielkim wzniesieniu tuż obok koryta rzeki Wisły i niedalekim sąsiedztwie Jeziora Tarnobrzeskiego ...

Tarnobrzeg (Nagnajów) (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

820 000 PLN (2 247 zł/m2)

8
-
365 m2
1830
15789334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25936488 15789334 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec)PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! – KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI !Szukasz miejsca, które łączy w...

Dębowiec (Dębowiec) (Podkarpackie, gm. Dębowiec)

789 000 PLN (6 069 zł/m2)

5
-
130 m2
2007
15882399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661713 15882399 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom parterowy, zlokalizowany w miejscowości Maćkówka. Miejscowość ta położona jest w gminie Zarzecze, w powiecie przeworskim na terenie województwa podkarpackiego. To świetna przestrzeń do życia, wypoczynku i akt...

Maćkówka (Podkarpackie, gm. Zarzecze)

379 000 PLN (2 564 zł/m2)

5
2
147.8 m2
2012
15882060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656119 15882060 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Agnieszki Rząsy osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania pisemnych ofert w otwartym konkursie na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości całe...

Laszki (Wysocko) (Podkarpackie, gm. Laszki)

95 000 PLN (950 zł/m2)

1
-
100 m2
-
15700289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24187824 15700289 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Łańcucie przy ulicy Żardeckiego. To właśnie tutaj wśród otaczającej zieleni znajduje się dom, który może okazać się doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie ciszę oraz spokó...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

839 000 PLN (5 593 zł/m2)

5
-
150 m2
1927