• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Domy na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 398

15633571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka dla inwestora, 63,77ar, ul. Kochanowskiego 22898114 15633571 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ciekawej nieruchomości - dużej działki o powierzchni 63,77ar. Na działce znajduje się dom do generalnego remontu lub rozbiórki. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

550 000 PLN (5 914 zł/m2)

3
1
93 m2
1970
15624866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stan deweloperski Dąbrówki k. Łańcuta działka 10ar 22707690 15624866 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Dąbrówki k. Łańcuta. Budynek usytuowany jest na ustawnej działce o powierzchni 10,05ar, w sąsiedztwie domów jednorodzinn...

Dąbrówki (Podkarpackie, gm. Czarna)

698 000 PLN (4 781 zł/m2)

5
2
146 m2
2025
15724997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24666376 15724997 Szukasz miejsca, które łączy komfortowy dom z gotowym zapleczem do prowadzenia biznesu? Ten budynek to idealne rozwiązanie! Położony w spokojnej, zielonej dzielnicy miasta, a jednocześnie w zasięgu ręki od sklepów, punktów usługowych i centrum to mi...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 499 000 PLN (2 437 zł/m2)

10
3
615 m2
1995
15509498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20118549 15509498 Niepowtarzalna oferta!! Dom w stanie surowym zamkniętym w cichej okolicy do samodzielnej aranżacji.Nowa inwestycja Osiedle Jaśminowa na tarnobrzeskim Borowie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Lokal...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

419 000 PLN (4 554 zł/m2)

4
1
92 m2
2024
15713755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24444933 15713755 Dom z potencjałem – 127 m² powierzchni użytkowej, na działce 11,73 arów w miejscowości Widełka. Dom wybudowany tradycyjną metodą z pustaka, pokryty dachówką. Budynek jest parterowy z użytkowym poddaszem Jeśli marzysz o przestronnym, komfortowym domu ...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

420 000 PLN (2 485 zł/m2)

4
2
169 m2
2024
15774964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25660620 15774964 Nieruchomość usytuowana jest w Gębiczynie spokojnej, malowniczej okolicy, otoczonej drzewami i zadbaną zielenią. W pobliżu nieruchomości znajduje się sklep ok. 500m oraz kościół ok. 600m. To miejsce dla osób ceniących ciszę i sielski klimat wsi. Po w...

Gębiczyna (Podkarpackie, gm. Pilzno)

470 000 PLN (6 714 zł/m2)

2
1
70 m2
1950
15758789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25330625 15758789 Dom dla dużej rodziny w sercu RzeszowaJeśli szukasz przestronnego domu, który łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania, ta oferta jest dla Ciebie. Prezentujemy dom wolnostojący z 1994 roku o powierzchni 250 m², zlokalizowany przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 199 000 PLN (4 796 zł/m2)

7
2
250 m2
1994
15821058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26625518 15821058 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi:Na sprzedaż wyjątkowo przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ponad 305 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa – Zalesiu.To nieruchomość stworzona z myś...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 149 000 PLN (3 765 zł/m2)

12
3
305.16 m2
2001
15711035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24390908 15711035 Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego położonego na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 12,92 ara w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa – Zalesie.Ta nieruchomość to doskonałe połączenie kom...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 899 000 PLN (7 449 zł/m2)

6
2
254.94 m2
2012
15793622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26043358 15793622 Na sprzedaż wyjątkowy dom dla najbardziej wymagających – gotowy do zamieszkania, zlokalizowany w cichej i spokojnej miejscowości Borchów.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:*Dom w pełni urządzony – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.*Starann...

Borchów (Podkarpackie, gm. Oleszyce)

679 000 PLN (6 173 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15815054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26618584 15815054 Dom, który daje spokój, niezależność i komfort życia.Wola Krzywiecka - 111 m², działka - 10,16 ar blisko Przemyśla i Krasiczyna.Jeśli szukasz miejsca, w którym cisza, natura i nowoczesne rozwiązania tworzą spójną całość – ten dom spełni oczekiwania. ...

Wola Krzywiecka (Podkarpackie, gm. Krzywcza)

595 000 PLN (5 360 zł/m2)

3
1
111 m2
1993
15819730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617162 15819730 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Do sprzedania wyjątkowy, dom wolnostojący z 2016 roku, zrealizowany według projektu Dom w Kolendrze, położony w miejscowości Boguchwała, zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa!Oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o pow...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

1 299 000 PLN (9 672 zł/m2)

5
-
134.3 m2
2016