• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 663

15784674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25859157 15784674 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiękne działki w uroczym zakątku gmina Bircza - las, łąka 0.61ha i 1.09ha.Województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Bircza, miejscowość-obręb Żohatyn 0028. Numery działek 132 i 1205. Identyfikatory...

Bircza (Żohatyn) (Podkarpackie, gm. Bircza)

40 500 PLN (7 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15851672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27017481 15851672 DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Działka o kształcie trapezu o sze...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

455 000 PLN

-
-
1307 m2
-
15889858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862652 15889858 PGŚ.6840.1.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2026, poz. 39...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

340 000 PLN

-
-
5013 m2
-
15889860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862655 15889860 PGŚ.6840.10.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. ...

Postołów (Podkarpackie, gm. Lesko)

80 000 PLN

-
-
1534 m2
-
15889859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862654 15889859 PGŚ.6840.6.2025OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. 3...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

190 000 PLN

-
-
701 m2
-
15871893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27479736 15871893 DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski.Działka o wymiarach 19m x 124m posiada wydane ...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

230 000 PLN

-
-
2300 m2
-
15887573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27787112 15887573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 1213, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji.NAJWIĘKSZE ATUTY:Prąd na dział...

Rymanów (Podkarpackie, gm. Rymanów)

155 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1497 m2
-
15562746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21382769 15562746 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam posiadam na sprzedaż wspaniałe działkę o powierzchni 39 arów. Działka posiada warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne (szczegóły ujęte w zdjęciach). - Media w obrębie działki- Świetna lokalizacja - ...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

400 000 PLN (102 zł/m2)

-
-
3939 m2
-
15834337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938145 15834337 Na sprzedaż działka budowlana położona w Krośnie o powierzchni około 7,5 ara. Działka ma regularny kształt oraz wymiary około 30 x 23 m. Działka jest płaska, co czyni ją idealną pod zabudowę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowani...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

139 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
730 m2
-
15863956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27259027 15863956 Atrakcyjna działka budowlana 22 ary - Wola Ociecka Spokojna okolica Blisko A4 Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 22 arów , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Ociecka (gm. Ostrów, powiat ...

Ocieka (Wola ociecka) (Podkarpackie, gm. Ostrów)

145 000 PLN

-
-
2285 m2
-
15887383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27782740 15887383 Wyciąg z ogłoszeń o przetargachPrezydent Miasta Przemyślaogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych,stanowiących własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonych w rejonieul. Bolesława Chrobrego w Przemyślu1...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

75 000 PLN

-
-
637 m2
-
15824672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614501 15824672 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy Dobrej.Numery działek:1) 50439 - 12,51 a,2) 504310 - 12,51 a,3) 5043...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

112 000 PLN

-
-
1251 m2
-