• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Działki na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 663

15893623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915139 15893623 Wyciąg z ogłoszeń o przetargachPrezydent Miasta Przemyślaogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiącychwłasność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonych przy ul. Zofii Chrzanowskiej w Przemyślu 1. Oznaczenie ni...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

200 000 PLN

-
-
1332 m2
-
15792528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020067 15792528 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 47 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 62 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
4730 m2
-
15435343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18477247 15435343 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 9 arów, zlokalizowaną w cichej i spokojnej dzielnicy Krosna. Nieruchomość gruntowa lekko nachylona, w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 32x27 metrów z IV klasą gruntu. Obecnie parce...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

159 000 PLN (179 zł/m2)

-
-
890 m2
-
15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15316690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616413 15316690 Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W Miejscowym Planie Zagospoda...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

58 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15796988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26134692 15796988 Tylko u nas na sprzedaż wyjątkowa działka leśna w Nienaszowie, powiat jasielski!Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,19 ha, położonej w malowniczym Nienaszowie, w powiecie jasielskim. Działka jest sklasyfikowana jako...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

79 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
11900 m2
-
15792530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020069 15792530 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15352449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590765 15352449 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prosto...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15352443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590764 15352443 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostok...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15285842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14765371 15285842 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 68 arów. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o przybli...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

199 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
6800 m2
-
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15890584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879707 15890584 SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Ropczycach, powiat ropczycko-sędziszowski, składającej się z działk...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

75 000 PLN

-
-
1211 m2
-