• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15581089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21789282 15581089 Oferta dodana za pomocą ADDOMWynajmę lub sprzedam mieszkanie na osiedlu Unii Lubelskiej w LubaczowieMieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się w bloku nr 8 na 4 piętrze i składa się z:Salon - 25m2Sypialnia - 10 m2Mały pokój - 6 m2Kuchnia oddzielna - ...

Lubaczów (Lubaczów) (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

299 000 PLN (4 983 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15831526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697591 15831526 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchniąjadalnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

499 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1977
15729857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24768927 15729857 Nowa niższa cena! 295 000 zł zamiast 299 000 zł nadal do negocjacji! Stalowa Wola, ul. Partyzantów 42,85 m² na 1. piętrzeSzukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które urządzisz dokładnie po swojemu? To mieszkanie o powierzchni 42,85 m² na 1. pię...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

295 000 PLN (7 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1967
15705973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena, idealne pod wynajem, 4 pokoje 24294753 15705973 NOWA CENA!!!W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu idealne pod wynajem - czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze ośmiopiętrowego bloku wybudowanego w 201...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

4
1
66 m2
2019
15511982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20149443 15511982 WYJĄTKOWA OFERTA! DOM W CENIE MIESZKANIA w cichej, spokojniej okolicy.Nowa inwestycja Osiedle Jaśminowa na tarnobrzeskim Borowie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Lokale mieszkalne w zabudowie szer...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

419 000 PLN (4 554 zł/m2)

4
1
92 m2
2024
15735525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24855986 15735525 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które pomieści całą rodzinę lub zapewni komfort kilku najemcom – ta oferta z osiedla Baranówka w Rzeszowie jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się przy ul. Starzyńskiego 2, w sercu popul...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

649 000 PLN (7 662 zł/m2)

5
1
84.7 m2
1988
15670221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23637046 15670221 Dwupoziomowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu w Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja). W pobliżu dostępna jest szkoła, szpital, przychodnia, kościół sklepy.Na pierwszym poziomie znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, ła...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

750 000 PLN (8 117 zł/m2)

4
1
92.4 m2
2006
15752114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25153059 15752114 Wyjątkowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej 53C to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni i komfortu w otoczeniu zieleni i spokoju. Lokalizacja w zacisznej części miejscowości, z szybkim dostępem do zaplecza usługowego i re...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

729 000 PLN (10 768 zł/m2)

4
1
67.7 m2
2019
15732191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24799192 15732191 Na sprzedaż starannie odnowione, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,25 m², usytuowane na Alei Niepodległości 7 w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło generalny remont, dzięki czemu jest gotowe do wprowadzenia. To przestrzeń dla osób ceniących estetykę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

490 000 PLN (10 155 zł/m2)

2
1
48.25 m2
1974
15800165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26207421 15800165 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi:Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Rzeszowa - przy ulicy Rycerskiej na osiedlu Tysiąclecia tuż obok Galerii Rzeszów oraz dworca PKP i PKS. Zaledwie 15 minut spacerem od rze...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

439 000 PLN (10 115 zł/m2)

2
1
43.4 m2
1967
15580896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21779708 15580896 3-POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 50,31 M² - RZESZÓW UL. ZYGMUNTOWSKA ZAMKNIĘTY DARMOWY PARKING PARTERWyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Zygmuntowskiej, w ścisłym centrum Rzeszowa.IDEALNE NA ...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

529 000 PLN (10 515 zł/m2)

3
1
50.31 m2
-
15752471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25165418 15752471 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym – ul. Wieniawskiego, Rzeszów (Zalesie)Powierzchnia: 92 m² Miejsce parkingowe Komórka Lokatorska Gotowe do zamieszkania Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, z...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

759 000 PLN (8 250 zł/m2)

4
1
92 m2
2019