• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15850430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26996345 15850430 Mieszkanie na parterze - duży metraż - czysta księga wieczysta -  Stalowa Wola, ul. EnergetykówNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,34 m², położone na parterze w zadbanym bloku z cegły przy ul. Energetyków w Stalowej Woli.To oferta dla osób, które...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

479 999 PLN (8 136 zł/m2)

3
1
59 m2
1963
15651766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23348213 15651766 Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku.W skład pomieszczeń wchodzą: przedpokój, dwa pokoje, salon, kuchnia, łazienka oraz WC. Do mieszkania dodatkowo przynależy balkon oraz piwnica....

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

309 000 PLN (5 518 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15704422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263650 15704422 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy układ inwestycyjny, usytuowana jest w Rzeszowie, przy ul. L...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

785 000 PLN (9 949 zł/m2)

5
2
78.9 m2
2011
15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15706002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja, 2 pokoje, gotowe, św. Kingi, ustawne 24295823 15706002 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 44,11m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

463 155 PLN (10 526 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15847150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903692 15847150 TYLKO U NAS! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Krośnie, składająca się z dwóch bezczynszowych lokali mieszkalnych w wolnostojącym budynku o łącznej powierzchni około 162 m² oraz dwóch działek o łącznej powierzchni około 9,5 ara. Działki mają kszt...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

749 000 PLN (4 652 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15847148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 26903607 15847148 Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa bezczynszowe lokale mieszkalne położone w wolnostojącym budynku w Krośnie, o łącznej powierzchni około 162 m². Każdy z lokali posiada osobne wejście oraz osobne liczniki na media, co sprawia, że nieruchomość jes...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

599 000 PLN (3 721 zł/m2)

7
2
161 m2
1967
15703428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24249275 15703428 Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 57 m², położone na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji tuż przy centrum Jasła! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort życia w mieście, z jednoczesnym dost...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

339 000 PLN (5 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1989
15857662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27129005 15857662 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania przy ul. Strzelniczej – w jednej z najbardziej zielonych i wygodnych lokalizacji do życia.To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność i świetne połączenie z centrum miasta – a...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (14 177 zł/m2)

1
1
31.67 m2
2007
15857665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27128999 15857665 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kameralnego osiedla składającego się z 14 budynków jednorodzinnych w zabudo...

Tyczyn (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

699 775 PLN (7 860 zł/m2)

4
1
89.03 m2
2026
15857360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27121577 15857360 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie na parterze o powierzchni 55,54 m² z własnym, dużym ogrodem (120 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kameralnego osiedla składającego się z 14 budynków jedno...

Tyczyn (Podkarpackie, gm. Tyczyn)

499 860 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
55.54 m2
2026
15757638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304360 15757638 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą i szybki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (12 687 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2024