• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15674115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23721437 15674115 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane na osiedlu Serbinów przy ul. Jana Matejki w Tarnobrzegu. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku bez windy.Rozkład pomieszczeń: 4 niezależne p...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

319 000 PLN (5 145 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15872957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27507912 15872957 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Kosynierów os. 1000-lecia. Doskonała lokalizacja, blisko centru...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

398 000 PLN (15 857 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1972
15718514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24552654 15718514 NISKA CENA DUŻY METRAŻ CZYSTA KW Jeśli zależy Ci na dużym metrażu, dobrej cenie i w pełni uregulowanym stanie prawnym właśnie znalazłeś właściwe mieszkanie. 299 000 zł (do negocjacji) 57,8 m² 4. piętro balkon Na sprzedaż mieszkanie o dużym pote...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

299 000 PLN (5 246 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15779141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25766754 15779141 Urocze mieszkanie nad Wisłą.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku, który niedawno przeszedł termomodernizację.Atutem lokalu jest balkon po odmalowaniu i wymianie balustrad, idealny do wypoczynku na świeży...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

295 000 PLN (5 463 zł/m2)

2
1
54 m2
1969
15823572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641869 15823572 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukając...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

389 000 PLN (14 084 zł/m2)

2
1
27.62 m2
1978
15792438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26017015 15792438 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studiokawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym przy ul. Solidarności na osi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

320 000 PLN (12 510 zł/m2)

1
1
25.58 m2
2025
15841736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26794368 15841736 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze o pow. użytkowej 70 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części Łańcuta na ul. Zielona.Mieszkanie dwupoziomowe. W pierwszym poziomie 61 ...

Łańcut (Łańcut) (Podkarpackie, gm. Łańcut)

465 000 PLN (6 643 zł/m2)

4
-
70 m2
2025
15700736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, super układ, duży balkon, Nowa Dęba 24196670 15700736 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul. Kwiatkowskiego.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 42,79m2- ...

Nowa Dęba (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

350 022 PLN (8 334 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15700569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Nowa Dęba, nowa inwestycja, bez prowizji 24193317 15700569 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowej inwestycji w Nowej Dębie przy ul. Kwiatkowskiego.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 7...

Nowa Dęba (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

537 856 PLN (7 684 zł/m2)

4
1
70 m2
2025
15848545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26942647 15848545 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,83 m², zlokalizowane w poszukiwanej dzielnicy Śródmieście w Sanoku. Idealna propozycja na start lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem.Najważniejsze informacje:✔ Powierzchnia: 20,83 m².✔ P...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

229 000 PLN (10 905 zł/m2)

1
-
21 m2
1980
15721928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608761 15721928 Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych i jasnych pokoi, oddzielnej kuchn...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

494 000 PLN (9 234 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1979
15870237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423857 15870237 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

675 000 PLN (9 372 zł/m2)

4
1
72.02 m2
2014