• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022
15867108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27335378 15867108 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia, ale także przyjemny widok z okien i balkonu. Lokal ma powierzchnię około...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

305 000 PLN (5 083 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15763514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25429304 15763514 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską o powierzchni 53 m2 znajdujące się w okolicach ulic Kurpiowskiej i Mazurskiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla rodziny, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

485 000 PLN (9 123 zł/m2)

3
1
53.16 m2
1991
15884815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27711464 15884815 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy alei Krzyżanowskiego os. Mieszka I w Rzeszowie. Nieruchomość idea...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 588 zł/m2)

5
1
77.9 m2
1980
15655489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23389550 15655489 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniał...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

269 000 PLN (5 225 zł/m2)

2
-
51.48 m2
1955
15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025
15818859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641858 15818859 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.Posiadamy klucze do ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 909 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1990
15768503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25546387 15768503 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

599 000 PLN (9 042 zł/m2)

4
1
66.25 m2
2011
15700911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205060 15700911 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży bezczynszowego, 3 pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem o powierzchni 69,60m², zlokalizowanego na spokojnym osiedlu blisko centrum w Głogowie Małopolskim. Nieruchomość zna...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

629 000 PLN (9 037 zł/m2)

3
1
69.6 m2
1990