• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15714943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24476297 15714943 Na sprzedaż Mieszkanie narożne w zabudowie szeregowej – Boguchwała 64,41 m² 2 miejsca postojowe w cenie Bez PCC!Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż, jedno z mieszkań dostępnych w nowoczesnej inwestyc...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

429 000 PLN (6 660 zł/m2)

3
1
64.41 m2
2026
15737793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24892399 15737793 Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m² zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200 m od ul. Cichej i Uniwersytetu Rzeszowskiego.ATUTY MIESZKANIA:- idealne p...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
-
36 m2
2014
15717314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24532167 15717314 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM, W PIĘKNYM OTOCZENIU, OS. TYSIĄCLECIAOferta na wyłączność, dostępna tylko w homfi.MIESZKANIE DO REMONTU oprócz elektryki i parkietu - zdjęcia są profesjonalnym projektem. Na sprzedaż 3 POKOJOWE mieszkanie ...

Rzeszów (Tysiąclecia) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (10 013 zł/m2)

3
-
44.84 m2
-
15778791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25757539 15778791 Stalowa Wola, ul. Narutowicza – 34,07 m², 1 pokój, blok z cegły, 2 piętro z 2, niskie opłatyLink do spaceru wirtualnego: https:sb360.onlinedbc2q4Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,07 m², położone na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowy...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

261 800 PLN (7 684 zł/m2)

1
1
34.07 m2
-
15802643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26269504 15802643 OFERTA SPRZEDAŻY – 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI W INWESTYCJI KOLBUSZOWA PARK IINajważniejsze zalety oferty- nowe budownictwo – wysoki standard inwestycji,- 2 prywatne miejsca parkingowe,- duża komórka lokatorska,- funkcj...

Kolbuszowa (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

599 000 PLN (10 172 zł/m2)

3
-
58.89 m2
2026
15764480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25450563 15764480 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 34 m² parter cegła spokojna okolicaLokalizacja: kameralne osiedle z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i przystanków. Budynek: 3-piętrowy blok z 1958 roku, wybudowany z cegły – solidny i dob...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

245 000 PLN (7 206 zł/m2)

1
-
34 m2
1958
14828976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27060 14828976 Bardzo atrakcyjna oferta. Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 usytuowane na 1 piętrze.Nieruchomość składa się z zamykanej kuchni(14,69m2), sypialni (20,93...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

378 000 PLN (5 178 zł/m2)

2
1
73 m2
1950
15794601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26075741 15794601 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa – ul. Podpromie, 64,2 m² z balkonemNa sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64,2 m², zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Rzeszowa – przy ul. Podpro...

Rzeszów (Gen. grota-roweckiego) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (10 732 zł/m2)

3
1
64.2 m2
2008
15796283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26115594 15796283 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie - Kurpiowska 3Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne Nieruchomość o powierzchni 65 m2, usytuowana na 1 piętrze kameralnego 4 piętrowego bloku składa się z :- salon o pow. 25...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
65 m2
1991
15258038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14029183 15258038 Nowoczesne mieszkanie na pierwszym piętrze z przestronnym strychem w stanie deweloperskim. Zlokalizowane przy ulicy Tarnopolskiej w Rzeszowie.Oferujemy nieruchomość w stanie deweloperskim.Wizualizacje i zdjęcia prezentują koncepcje wykończenia nieruc...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

459 000 PLN (7 952 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2023
15791660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25996679 15791660 Luksusowy apartament z tarasem 150 m² – Rzeszów, ul. Potokowa, StaroniwaPoznaj wyjątkowy apartament, który łączy elegancję, przestrzeń i prestiżową lokalizację.Nieruchomość o powierzchni 112,38 m², z dwoma balkonami, miejscem postojowym w garażu podz...

Rzeszów (Staroniwa) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 399 000 PLN (12 449 zł/m2)

3
-
112.38 m2
2020
15780128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25797232 15780128 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, wyposażonego w windę. To idealna propozycja dla osób, które oczekują komfortu, przestrzeni, prywatności oraz niepowtarzalnych widoków na panoram...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

1 080 000 PLN (9 026 zł/m2)

5
1
119.65 m2
2023