• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15726476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24701237 15726476 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Na sprzedaż cztery niezależne mieszkania w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i zielonej części Mielca – przy ulicy Wojsławskiej.To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego, komfortowego lok...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

319 000 PLN (6 802 zł/m2)

1
1
46.9 m2
2000
15766884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25514457 15766884 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa – przy ulicy Witolda. To wyjątkowa oferta, łącząca doskonałą lokalizację, nowoc...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 390 000 PLN (13 883 zł/m2)

7
5
100.12 m2
2021
15764212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25443304 15764212 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,21 m², położone na drugim piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, spokojnym osiedlu z dostępem wyłącznie dla mieszkańców.Układ po...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

598 000 PLN (10 639 zł/m2)

3
1
56.21 m2
2015
15730340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24777436 15730340 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rzeszowa. Położone na parterze zabytkowej kamienicy, w okolicy ulic 3-go Maja, Jagiellońskiej i Zygmuntowskiej. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Lokal sprawdzi się także jako kance...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (12 568 zł/m2)

2
1
67.55 m2
1950
15792673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26025094 15792673 Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą zlokalizowane przy ul. Iwonickiej na osiedlu Projektant.Atuty:- duża piwnica o pow. 12,48 m²- balkon o pow. 7 m²- nowoczesne budownictwo- przestronny parking tylko dla mieszkańców bloku- dookoł...

Rzeszów (Franciszka kotuli) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

788 000 PLN (9 384 zł/m2)

3
1
83.97 m2
2018
15756266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25247637 15756266 Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane przy ul. Fryderyka Szopena w Lubaczowie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:* mieszkanie po generalnym remoncie w 2024 roku* dookoła pełna infrastruktura* piwnica* b...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

329 000 PLN (5 062 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15743553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25014308 15743553 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na parterze w kameralnym, ogrodzonym osiedlu z monitoringiem.Do apartamentu przynależy prywatny ogródek (ok. 60 m²) z drewnianym tarasem wykonanym z modrzewia syberyjskiego, ...

Rzeszów (Zwięczyca) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

859 000 PLN (12 022 zł/m2)

3
1
71.45 m2
2018
15735774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24861186 15735774 3-POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 59,82 M² - RZESZÓW UL. LANGIEWICZA 10 MIN SPACERU DO RYNKU 2 PIĘTRO DARMOWY PARKINGWyłącznie w ofercie biura homfi, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Langiewicza, na osiedlu Śródmieście.NI...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (9 178 zł/m2)

3
1
59.82 m2
1970
15739982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24944955 15739982 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Oferujemy przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 104 m² usytuowane na ul. gen. Władysława Sikorskiego w RzeszowieDzięki swojej atrakcyjnej lokalizacji, to miejsce spełni oczekiwania najbardziej wymagający...

Rzeszów (Zalesie) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

999 000 PLN (9 606 zł/m2)

5
1
104 m2
2009
15747874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25101429 15747874 Oferta dostępna wyłącznie w homfi!Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mielca – przy ul. Bajana.To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortu,...

Mielec (Podkarpackie, gm. Mielec)

899 000 PLN (7 817 zł/m2)

5
2
115 m2
-
15728671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24750017 15728671 Olszynki Park, Rzeszów 117,74 m² Widok na miasto Taras 81,72 m²Na sprzedaż apartament o powierzchni 117,74 m², na dwóch ostatnich piętrach – siedemnastym oraz osiemnastym mniejszego budynku w prestiżowym kompleksie Olszynki Park, z ogromnym tarase...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (20 384 zł/m2)

4
-
117.74 m2
2025
15567926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21504467 15567926 Wyłącznie w homfi!Cesja mieszkania w stanie deweloperskim w Głogowie Małopolskim przy ul. Chopina Niwa 3 pokoje 62,69 m2ATUTY MIESZKANIA:- ogrzewanie podłogowe na całości,- świeżo oddane,- osiedle zamknięte,- 3 pokoje,- piec gazowy dwu-funkcyjny D...

Głogów Małopolski (Podkarpackie, gm. Głogów Małopolski)

464 000 PLN (7 400 zł/m2)

3
1
62.7 m2
2024