• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Mieszkania na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 282

15365571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16909018 15365571 Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Parkowej w Nowa Sarzyna.Blok po remoncie, usytuowany w dobrej lokalizacji miasta. ATUTY DOMU:Mieszkanie dwupokojowe, z przestronnymi pokojami: 19,8m2 + 16,4m2 i oddzielną toaletą.Mieszkanie dobrze oświetlone, okna z tr...

Nowa Sarzyna (Osiedle stałe) (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
55 m2
1951
15400157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17693710 15400157 Nowoczesny 2 pokojowy, klimatyzowane lokal mieszkaniowy o całkowitej powierzchni 49,68 składający się z mieszkania (46,02 m2) oraz z pomieszczenia przynależnego (komórka lokatorska) o powierzchni 3,66 m2.Komórka lokatorska jest dodatkowo płatna 25.0...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

740 232 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
49.68 m2
2016
15667078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23591190 15667078 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków Capital Towers w Rzeszowie. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim st...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 850 000 PLN (15 041 zł/m2)

4
1
123 m2
2020
15735387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24854702 15735387 Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie.Trzy pokoje, lokalizacja w cichej dzielnicy, blisko uczelni, szkół, marketów sprawiają, że ta nieruchomość to najlepsza propozycja dla rodzin oraz osób chcących zainwesto...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

460 000 PLN (7 863 zł/m2)

3
1
58.5 m2
1990
15557470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21189825 15557470 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIW proponowanej ofercie znajduje się mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku.Budynek FMieszkanie bez podatku 2 %Powierzchnia użytkowa 50,03 m2 na 3 piętrzeO...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

456 881 PLN (8 786 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15723201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24631443 15723201 Jeśli planujesz zakup mieszkania pod kątem inwestycji lub pod biuro to trafiłeś na odpowiednią ofertę. Świetna lokalizacja w centrum miasta i ponadczasowy charakter to główne atuty prezentowanego mieszkania. Jeśli te aspekty są dla Ciebie ważne to ko...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

550 000 PLN (7 959 zł/m2)

2
1
69.1 m2
1970
15752385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Szklarskiej 25161317 15752385 Krótki opis nieruchomościOferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Krośnie przy ulicy Szklarskiej. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, czteropiętrowego, ocieplonego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,95 m2.>> Układ pomieszc...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15690865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w serce Jasła 24006011 15690865 NOWA CENA !!!!Na sprzedaż przytulne mieszkanie w samym sercu Jasła. Lokal znajduje się na 1. piętrze jednopiętrowej kamienicy w Rynku. Mieszkanie jest o powierzchni 62,64m2 a w jego skład wchodzi kuchnia, łazienka oraz 3 pokoje. Do mieszkania przynal...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

426 000 PLN (6 871 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15751774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Krośnie 25146094 15751774 Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 37,95 m², położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.>> Układ mieszkania:dwa niezależne pokoje,osobna kuchnia z oknem,łazienka,przedpokój,balkon z widokiem na okolicę.Lo...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

220 000 PLN (5 946 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15705975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie 60m2 z balkonem 24294766 15705975 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 60 m2- Piętro: ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

564 000 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15700737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 2 pokoje z windą duży balkon 24196672 15700737 Zakup od Dewelopera bez podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci.Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej Dębie.Apartament numer 51 o powierzchnii 42,79 m2, znajduje si...

Nowa Dęba (Dęba) (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

356 868 PLN (8 497 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15699953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najpiękniejsze 2 pokojowe w Nowej Dębie 24178526 15699953 Zakup od Dewelopera bez podatku PCC oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci.Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej Dębie.Apartament numer 38 o powierzchnii 42,79 m2, znajduje si...

Nowa Dęba (Podkarpackie, gm. Nowa Dęba)

353 445 PLN (8 415 zł/m2)

2
1
42 m2
2025