• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15867110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27335379 15867110 Na sprzedaż mieszkanie  o powierzchni 39,38 m² w centrum miasta Stalowej Woli przy ul. Popiełuszki 5 !Mieszkanie jest w pełni wyposażone, dedykowane zarówno dla osób szukających własnego lokum, jak i inwestorów pod wynajem.Lokalizacja:Na sprzedaż jas...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1964
15856643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27097512 15856643 Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. SikorskiegoTo miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po swojemu ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość po...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

670 000 PLN (5 929 zł/m2)

4
1
113 m2
1990
15841617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26792485 15841617 Perełka inwestycyjna w sercu Ulanowa budynek przy RynkuNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo-usługowa położona w samym centrum Ulanowa klimatycznego miasteczka flisackiego, znanego z historii, tradycji i położenia w widłach Sanu i Tanwi.To mi...

Ulanów (Podkarpackie, gm. Ulanów)

560 000 PLN (4 628 zł/m2)

1
1
121 m2
1890
15890584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27879707 15890584 SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NA WARUNKACH KONKURSU OFERTwchodzące w skład masy upadłości upadłej Jadwigi Bukowskiej prawo własności nieruchomości gruntowej położonej w Ropczycach, powiat ropczycko-sędziszowski, składającej się z działk...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

75 000 PLN

-
-
1211 m2
-
15476745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19420250 15476745 EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wydzielona 11,83a pod budynkiem w drugiej linii zabudowy, o wymiarach: s...

Racławówka (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

550 000 PLN (3 056 zł/m2)

5
2
180 m2
2010
15784674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25859157 15784674 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPiękne działki w uroczym zakątku gmina Bircza - las, łąka 0.61ha i 1.09ha.Województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Bircza, miejscowość-obręb Żohatyn 0028. Numery działek 132 i 1205. Identyfikatory...

Bircza (Żohatyn) (Podkarpackie, gm. Bircza)

40 500 PLN (7 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15851672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27017481 15851672 DZIAŁKA 13,07a POD BUDOWĘ LUB REKREACJĘ w RZESZOWIE, ZALEDWIE 4KM OD CENTRUM.Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 13,07a z małym domkiem drewnianym w Rzeszowie w dzielnicy Staroniwa w rejonie ul. Zawiszy Czarnego. Działka o kształcie trapezu o sze...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

455 000 PLN

-
-
1307 m2
-
15890187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27874136 15890187 Szukasz przestrzeni, która łączy spokój z szybkim dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy solidny, rodzinny dom o powierzchni 382 m2, położony na widokowej działce, z której rozpościera się zachwycająca panorama miasta.Nie...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

1 699 000 PLN (4 448 zł/m2)

12
3
382 m2
2003
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016