• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15792529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020066 15792529 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15316690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15616413 15316690 Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni około 20 arów. Nieruchomość w kształcie prostokąta o zbliżonych wymiarach 113 x 17 metrów, położona bezpośrednio przy zjeździe z drogi gminnej, z IV klasą gruntu. W Miejscowym Planie Zagospoda...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

58 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
1976 m2
-
15796988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26134692 15796988 Tylko u nas na sprzedaż wyjątkowa działka leśna w Nienaszowie, powiat jasielski!Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,19 ha, położonej w malowniczym Nienaszowie, w powiecie jasielskim. Działka jest sklasyfikowana jako...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

79 000 PLN (7 zł/m2)

-
-
11900 m2
-
15792530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26020069 15792530 Oferuję na sprzedaż działkę budowalną o powierzchni ponad 23 arów, zlokalizowaną w spokojnej części Jedlicza. Działka w kształcie kwadratu o przybliżonych wymiarach 74 m x 31 m,  lekko pochyła, dająca możliwość ciekawej aranżacji terenu i budowy domu...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

139 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
2350 m2
-
15352449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590765 15352449 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prosto...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15352443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16590764 15352443 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 15 arów w Nienaszowie. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostok...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

60 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15285842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14765371 15285842 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 68 arów. Jeśli poszukujesz działki pod budowę własnego domu, znajdującej się w cichej i spokojnej okolicy, ta oferta skierowana jest do Ciebie. Nieruchomość płaska, w kształcie prostokąta o przybli...

Nienaszów (Podkarpackie, gm. Nowy Żmigród)

199 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
6800 m2
-
15838508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26733197 15838508 Mam przyjemność zaprezentować Państwu domki całoroczne w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna powiat Bieszczadzki. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami a wszystko za sprawą wyjątkowego położenia oraz niepowta...

Czarna Górna (Podkarpackie, gm. Czarna)

999 000 PLN (8 256 zł/m2)

3
-
121 m2
2016
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15883841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27680208 15883841 Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m² Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora  Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80 m², położone w miejscowości Nisko przy ul. Tysiąclecia 8B.Loka...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

460 000 PLN (6 479 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15847388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26911644 15847388 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Krzeszów Dolny, Gmina Krzeszów, powiat Nisko, województwo Podkarpackie.Działka z przyznanymi warunkami zabudowy położona w spokojnej zielonej okolicy z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

Krzeszów Dolny (Podkarpackie, gm. Krzeszów)

180 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
2738 m2
-
15863275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241993 15863275 Mieszkanie w centrum Stalowej Woli ul. Popiełuszki 55,89 m² parterNie przegap tej okazji zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się codziennym komfortem oraz wygodą!Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,89 m²...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

440 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
55 m2
1938