• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15624149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22692068 15624149 Na sprzedaż 2 działki w Nisku przy ul. Gruntowej! Atrakcyjna lokalizacja! NOWA CENA !Cena: jedyne 230 000 zł !DZIAŁKA OD STRONY ULICY ZOSTAŁA WYKARCZOWANA I OCZYSZCZONA - JEST IDEALNA I GOTOWA POD BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU !Działki objęte są miejscowym...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

220 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
2412 m2
-
15885058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27716123 15885058 Dom na sprzedaż stan surowy zamknięty Nisko (Podwolina), ul. SłonecznaNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji Podwolina, ul. Słoneczna (Nisko),                       w bezpośrednim są...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

600 000 PLN (3 077 zł/m2)

7
1
195 m2
2008
15866401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320710 15866401 Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu budzi Cię cisza i zapach lasu. Otwierasz okno, a za nim rozciąga się zieleń, która daje poczucie spokoju i prywatności. Kilka minut później możesz już być w centrum Stalowej Woli, ale wracając...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 180 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
1
91 m2
2012
15784585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25857210 15784585 Wyjątkowe działki pod zabudowę jednorodzinną Nisko, ul. Gruntowa.Łączna powierzchnia: 0,3628 ha (3628 m²)Cena całości: 399 000 zł !Na sprzedaż oferuję kompleks trzech działek budowlanych o numerach 45873, 45853 oraz 45863, położonych w spokojnej i z...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

399 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3628 m2
-
15662706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23505891 15662706 Działka na sprzedaż – ul. Dolna, NiskoNa sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,2287 ha położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy ul. Dolnej w Nisku. To idealne miejsce zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i inwestycyjną.Najważniejsze a...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

390 000 PLN (171 zł/m2)

-
-
2287 m2
-
15648584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23271896 15648584 Na sprzedaż: Budynek magazynowy – mroźnia Stalowa Wola, ul. Starowiejska 6Cena: 1 700 000 złDobra lokalizacja Gotowy do użytkowania Po gruntownym remoncie Bez zastrzeżeń technicznychNa sprzedaż budynek magazynowy z funkcją mroźni chłodni o powie...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 700 000 PLN (1 627 zł/m2)

11
-
1045 m2
2015
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15629465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828893 15629465 Atrakcyjna działka rolna w Majdanie Zbydniowskim – Idealna Inwestycja za jedyne 58 000 zł!Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 26 arów, zlokalizowaną w malowniczym Majdanie Zbydniowskim. Działka o wymiarach 128x20 m oferuje przestronn...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

58 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15893637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915335 15893637 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających m...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

399 000 PLN (12 627 zł/m2)

2
1
31.6 m2
1979
15893625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915140 15893625 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Prezydent Miasta Przemyślaogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyślpołożonej przy ul. Potokowej w Przemyślu, oznaczonej jako: działka nr 257 o...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

120 000 PLN

-
-
2843 m2
-
15893624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915142 15893624 Wyciąg z ogłoszenia o przetargu Prezydent Miasta Przemyślaogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej,stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonej przy ul. Zofii Chrzanowskiej 17w Przemyślu. 1. Oznaczenie n...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

400 000 PLN (1 674 zł/m2)

1
-
239 m2
-
15893623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915139 15893623 Wyciąg z ogłoszeń o przetargachPrezydent Miasta Przemyślaogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiącychwłasność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonych przy ul. Zofii Chrzanowskiej w Przemyślu 1. Oznaczenie ni...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

200 000 PLN

-
-
1332 m2
-