• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

13712565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3962 13712565 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni ogólnej 490,91m2 (określonej na podstawie zaświadczenia z Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej).Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku pawilonu handlowego o...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

460 000 PLN (939 zł/m2)

11
-
490 m2
-
14413486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3969 14413486 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka o powierzchni 2 419 m2 o numerze ewidencyjnym 21575, obręb nr 0012 Tarnobrzeg, oznaczona symbolem Bi...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

3 065 000 PLN (1 511 zł/m2)

11
-
2029 m2
1993
15864410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27267276 15864410 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,89 m², położone w Stalowej Woli przy ul. Energetyków 9.Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z lat 50., co zapewnia trwałość konstrukcji, dobrą iz...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15808279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26384179 15808279 Mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta.Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 28Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,64 m², usytuowane na 10. piętrze w zadbanym wieżowcu po termomodernizacji. Położenie na wysokim piętrze zapewnia niepowtarza...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

330 000 PLN (6 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1985
15680693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23831234 15680693 ASCANA PARK II Apartament 13B  4 pokoje I 1. piętro + ogródekSzukałaś miejsca, które daje więcej niż tylko cztery ściany?Ten apartament ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia: przestrzeń, prywatność, nowoczesne rozwiązania i niskie koszty u...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

399 000 PLN (6 763 zł/m2)

4
1
59 m2
-
15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15740528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24953612 15740528 Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy w bliskiej odległości od centrum Jasła. Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 3,5 ara, z wygodnym dojazdem bezpośrednio z drogi asfa...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

399 000 PLN (3 325 zł/m2)

5
1
120 m2
1980
15672794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23696121 15672794 Na sprzedaż Pawilon handlowo-usługowy Centrum Stalowej Woli 199,94 m² Lokalizacja: ul. Okulickiego Popiełuszki, Stalowa Wola Cena ofertowa: 950 000 zł Cena do negocjacjiNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni podpiwniczony pawilon handlowo-usługowy o pow...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

950 000 PLN (4 774 zł/m2)

1
-
199 m2
2001
15629468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828892 15629468 Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2600 m², położoną w malowniczej okolicy - Majdan Zbydniowski, gmina Zaleszany. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20x130 m, co zapewnia optymalne warunki dla projektowania i b...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

175 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15888285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27807129 15888285 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,93 m², położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły przy ul. Czarnieckiego 12 w Stalowej Woli.Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki. Do loka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15852482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27033349 15852482 Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 47,8 m² ul. Poniatowskiego 25, Stalowa WolaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,8 m², położone na 1. piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Doskonała propozycja dla rodziny lub osób szuka...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15692312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24040603 15692312 Na sprzedaż: z założenia obiekt magazynowo-przemysłowy, lecz tak naprawdę działka o olbrzymim potencjale ! Antoniów, gm. Radomyśl nad SanemPowierzchnia działki: 1,0300 haPowierzchnia zabudowy: 1 285 m²Cena: 560 000 zł (do negocjacji)*Możliwość wynajm...

Antoniów (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

560 000 PLN (316 zł/m2)

11
-
1773 m2
1970