• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15881475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27632581 15881475 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie usytuowane na III piętrze, pięciokondygnacyjnego, ocieplonego bloku w Jaśle przy ul. Krasińskiego.Mieszkanie cechuje przytulny klimat i funkcjonalny rozkład pomies...

Jasło (Jasło) (Podkarpackie, gm. Jasło)

319 900 PLN (6 036 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15740057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24945067 15740057 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej części Podkarpacia na kameralnych obrzeżach Jasła. Ta unikatowa n...

Jasło (Sobniów) (Podkarpackie, gm. Jasło)

5 490 000 PLN (11 002 zł/m2)

8
-
499 m2
2017
15828994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633351 15828994 Nisko Komfortowe mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczywasz? Cisza, zieleń i sąsiedztwo lasu, a jednocześnie sprawny dojazd tu to się po prostu spina. CENA: 352 999 zł...

Nisko (Podkarpackie, gm. Nisko)

352 999 PLN (5 883 zł/m2)

3
1
60 m2
1970
15867307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343514 15867307 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

344 800 PLN

-
-
1724 m2
-
15867310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343517 15867310 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

310 000 PLN

-
-
1550 m2
-
15487654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675116 15487654 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor niebieski) - po drugiej...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

995 000 PLN

-
-
15600 m2
-
15487665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19675095 15487665 PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA DZIAŁKA W SPECJALNEJ STREFIE PRZEMYSŁOWEJ 8KM OD MIELCA.DZIAŁKA O POWIERZCHNI 5,5HA W MIEJSCOWOŚCI PODBORZE W STREFIE PRZEMYSŁOWEJ.ENGLISH BELOW.Istnieje możliwość zakupu drugiej działki komercyjnej (kolor zielony) - po drugiej s...

Podborze (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

3 480 000 PLN

-
-
54900 m2
-
15704834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24270528 15704834 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 377 m2, usytuowany na pięknej 34-arowej działce. To prawdziwa oaza spok...

Dąbrówki (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 890 000 PLN (5 013 zł/m2)

5
3
377 m2
2000
15893788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27921137 15893788 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Jagiellońskiej w Przeworsku Idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnie...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

350 000 PLN (5 793 zł/m2)

3
1
60.42 m2
1984
14880949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimkówk a obiekt turystyczny jezioro 3883218 14880949 Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalny w którym prowadzona jest działalność agroturystyczna LAZARÓWKA - niezwykle przestronna, komfortowa i prężnie działająca agroturystyka położna w sercu Beskidu Niskiego nad zalewem Klimkówka w powiecie gor...

Klimkówka, xx

2 749 000 PLN (6 873 zł/m2)

12
-
400 m2
-
15694895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24094312 15694895 Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwukondygnacyjny dom, wybudowany z pustaka w latach 90-tych, oferujący wy...

Zmiennica (Podkarpackie, gm. Brzozów)

525 000 PLN (2 917 zł/m2)

6
2
180 m2
1995
15893731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917632 15893731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny Dom – Mokra 183,2 m² 11 ar Stan deweloperskiNa sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany według projektu Hiro 2, położony w przepięknej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Mok...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

890 000 PLN (4 863 zł/m2)

5
-
183 m2
2026