• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15870560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27429735 15870560 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Nowoczesne, oryginalne mieszkanie jest w pełni gotowe pod kl...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

810 000 PLN (11 458 zł/m2)

4
2
70.69 m2
2023
15878187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27590266 15878187 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Oferta na wyłączność - tylko w biurze Pierwsze Pi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

585 000 PLN (9 802 zł/m2)

2
1
59.68 m2
1960
15768503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25546387 15768503 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

599 000 PLN (9 042 zł/m2)

4
1
66.25 m2
2011
15872957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27507912 15872957 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Kosynierów os. 1000-lecia. Doskonała lokalizacja, blisko centru...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

398 000 PLN (15 857 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1972
15858348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27146710 15858348 DZIAŁKA 10a NA TWÓJ DOM W RZESZOWIE - DZIELNICA BUDZIWÓJ.Do sprzedania posiadamy działkę 10a w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój posiadającą Warunki Zabudowy. Działka płaska, o szerokości 33m jest do wydzielenia z większego areału o długości 60m. Tere...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

230 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15823572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641869 15823572 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukając...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

389 000 PLN (14 084 zł/m2)

2
1
27.62 m2
1978
15792438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26017015 15792438 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studiokawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym przy ul. Solidarności na osi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

320 000 PLN (12 510 zł/m2)

1
1
25.58 m2
2025
15721928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608761 15721928 Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych i jasnych pokoi, oddzielnej kuchn...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

494 000 PLN (9 234 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1979
15870237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423857 15870237 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

675 000 PLN (9 372 zł/m2)

4
1
72.02 m2
2014
15868311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27378285 15868311 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 90 a zlokalizowaną, w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa przy ul. Senatorskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję.Lokalizacja: Rzeszów - Budziwój, ul. ...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 049 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15704422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263650 15704422 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy układ inwestycyjny, usytuowana jest w Rzeszowie, przy ul. L...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

785 000 PLN (9 949 zł/m2)

5
2
78.9 m2
2011
15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025