• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na sprzedaż Podkarpackie Sietesz

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sietesz

Znaleźliśmy 1,500 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Podkarpackie

15877239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563499 15877239 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie w okolicy ulic Dąbrowskiego i Dominikańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą pr...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

510 000 PLN (9 951 zł/m2)

2
1
51.25 m2
1955
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15871893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27479736 15871893 DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski.Działka o wymiarach 19m x 124m posiada wydane ...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

230 000 PLN

-
-
2300 m2
-
15869679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27407155 15869679 Na sprzedaż przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji Stalowa Wola, ul. PopiełuszkiNa sprzedaż własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą o powierzchni 47,5 m², położone na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki 3 w Stal...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

335 000 PLN (7 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15629465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22828893 15629465 Atrakcyjna działka rolna w Majdanie Zbydniowskim – Idealna Inwestycja za jedyne 58 000 zł!Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 26 arów, zlokalizowaną w malowniczym Majdanie Zbydniowskim. Działka o wymiarach 128x20 m oferuje przestronn...

Majdan Zbydniowski (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

58 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
2600 m2
-
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15824672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614501 15824672 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy Dobrej.Numery działek:1) 50439 - 12,51 a,2) 504310 - 12,51 a,3) 5043...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

112 000 PLN

-
-
1251 m2
-
15469296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258595 15469296 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka] zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo...

Sobiecin (Podkarpackie, gm. Jarosław)

553 000 PLN (2 989 zł/m2)

10
-
185 m2
-
15704834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24270528 15704834 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 377 m2, usytuowany na pięknej 34-arowej działce. To prawdziwa oaza spok...

Dąbrówki (Podkarpackie, gm. Czarna)

1 890 000 PLN (5 013 zł/m2)

5
3
377 m2
2000
15861850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27213779 15861850 Cena obejmuje sprzedaż domu w standardzie 'pod klucz', z gotowym do zamieszkania wyposażeniem.Biuro Ideal Home Nieruchomości przedstawia Państwu Inwestycję domów jednorodzinnych Leśny Zakątek zlokalizowanych w miejscowości Bratkowice - poło...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

1 199 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
2
219.64 m2
2027
15835574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26890624 15835574 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom parterowy, zlokalizowany w Gorliczynie, w powiecie przeworskim, w gminie Przeworsk. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami a wszystko za sprawą dogodnego położen...

Gorliczyna (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

579 000 PLN (7 519 zł/m2)

3
1
77 m2
2024