• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15775066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662760 15775066 W sercu Krosna, na działce o powierzchni około 9 arów, znajduje się wyjątkowy, dwukondygnacyjny dom, który łączy klasyczny urok z nowoczesnymi udogodnieniami. Zbudowany z cegły i pustaka, charakteryzuje się solidną konstrukcją, a elewacja została oci...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

699 000 PLN (3 799 zł/m2)

5
-
184 m2
1965
15741923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981729 15741923 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w centrum Stalowej Woli przy ul. Wolności 17Popiełuszki 9, stanowiącą udział 21443314 w działce nr 848 o powierzchni 1.342 m2, oddanej w użytkowanie wieczyste, zabudowanej budynkiem biurowym ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 200 000 PLN (1 065 zł/m2)

1
-
2065.59 m2
-
15822924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641868 15822924 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Osiedle nad Wisłokiem, w zacisznej okolicy, przy...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

670 000 PLN (12 135 zł/m2)

3
1
55.21 m2
2016
15889858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862652 15889858 PGŚ.6840.1.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2026, poz. 39...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

340 000 PLN

-
-
5013 m2
-
15889860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862655 15889860 PGŚ.6840.10.2024OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. ...

Postołów (Podkarpackie, gm. Lesko)

80 000 PLN

-
-
1534 m2
-
15889859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862654 15889859 PGŚ.6840.6.2025OGŁOSZENIEBurmistrza Miasta i Gminy Lesko Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. - Dz. U. z 2026, poz. 3...

Lesko (Podkarpackie, gm. Lesko)

190 000 PLN

-
-
701 m2
-
15802452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266881 15802452 Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość będącą Centrum Bankietowym ROYAL-PALACE w Sanoku.W skład obiektu wchodzą:- główna sala bankietowa wraz z dwoma zimowymi ogrodami,- hotel posiada 26 miejsc noclegowych w apartamentach 2, 3 oraz 4 osobowych,- ...

Sanok (Podkarpackie, gm. Sanok)

2 990 000 PLN (4 074 zł/m2)

12
16
734 m2
2018
15889792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861623 15889792 Jarosław, ul. Chłopickiego 11, bliźniak na sprzedaż. Dom o powierzchni całkowitej niemal 170 m2, podpiwniczony z garażem. Działka niemal 6 arów. Część mieszkalną tworzą parter z salonem, odrębna kuchnia z oknem, wc oraz komunikacja. Piętro to trzy po...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

499 000 PLN (2 970 zł/m2)

4
1
168 m2
1975
15889782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861435 15889782 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.Nieruchomość znajduje się w świetnym punkcie, blisko centrum, z szybkim dostępem do pełnej ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

549 000 PLN (8 121 zł/m2)

3
1
67.6 m2
1978
15889733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860467 15889733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe na cenionym Osiedlu Projektant w Rzeszowie. To gotowa do wprowadzenia propozycja dla rodziny lub pary, która szuka wygodnego układu, dobrego standardu i s...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (11 339 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15878734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597340 15878734 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam Państwa serdecznieMam przyjemność przedstawić Państwu ofertę zakupu wyjątkowej nieruchomości- komfortowego mieszkania o świetnym rozkładzie, usytuowanego na III piętrze kameralnego budynku z początku...

Rzeszów (Przybyszówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

548 000 PLN (10 340 zł/m2)

2
-
53 m2
2002