• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15860996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27194788 15860996 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

445 000 PLN (9 408 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15875861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526111 15875861 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,22 m², położone na pierwszym piętrze solidnego budynku wielolokalowego (dawna szkoła) z 1978 roku, zlokalizowanego w spokojnej części Widaczowa.To idealna alternatywa dla ciasnych mieszkań ...

Widaczów (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

162 000 PLN (2 183 zł/m2)

3
1
74.22 m2
1978
15871893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27479736 15871893 DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świlcza, powiat rzeszowski.Działka o wymiarach 19m x 124m posiada wydane ...

Bratkowice (Podkarpackie, gm. Świlcza)

230 000 PLN

-
-
2300 m2
-
15889193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845761 15889193 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, zlokalizowanym w spokojnej i cichej części Ropczyc, przy ulicy Armii Krajowej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję...

Ropczyce (Podkarpackie, gm. Ropczyce)

369 000 PLN (7 531 zł/m2)

3
1
49 m2
1975
15889192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845759 15889192 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną, położoną w Klęczanach, w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Sędziszów Małopolski.Prezentowana nieruchomość to działka w kształcie prostokąta, składająca się...

Klęczany (Podkarpackie, gm. Sędziszów Małopolski)

165 000 PLN

-
-
850 m2
-
15889194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27845762 15889194 Oferujemy do sprzedaży piękny kompleks działek o powierzchni 3,42ha, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski, powiecie Kolbuszowskim obok Nowej Dęby. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości na...

Krzątka (Podkarpackie, gm. Majdan Królewski)

209 000 PLN

-
-
34271 m2
-
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15584841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21874571 15584841 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz przedsiębiorców. Nieruchomość o powierzchni 576 m², z wynaję...

Jarosław (Podkarpackie, gm. Jarosław)

2 150 000 PLN (3 707 zł/m2)

7
-
580 m2
-
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15887573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27787112 15887573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 1213, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji.NAJWIĘKSZE ATUTY:Prąd na dział...

Rymanów (Podkarpackie, gm. Rymanów)

155 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1497 m2
-