• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15867307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343514 15867307 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

344 800 PLN

-
-
1724 m2
-
15867310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z WZ - dom jednorodzinny w sercu Bieszczad 27343517 15867310 Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów i Bieszczad. Nieruchomość znajduję się w spokojnej, niezwykle zielonej ...

Osławica (Podkarpackie, gm. Komańcza)

310 000 PLN

-
-
1550 m2
-
15637136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22980043 15637136 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Tarnobrzegu.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1522 m². Częścią składową gruntu jest wolnostojący budynek oświatowy o...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 900 000 PLN (1 990 zł/m2)

11
-
1457 m2
-
15562746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21382769 15562746 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam posiadam na sprzedaż wspaniałe działkę o powierzchni 39 arów. Działka posiada warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne (szczegóły ujęte w zdjęciach). - Media w obrębie działki- Świetna lokalizacja - ...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

400 000 PLN (102 zł/m2)

-
-
3939 m2
-
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal usługowy 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 344 m² (wymiary 26 m x 13 m) zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25.Lokal znajduje się w dużym budynku...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 190 000 PLN (3 459 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15888472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814351 15888472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze o pow. użytkowej 54,83 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części Łańcuta na ul. Zielona.Dostępne są także mieszkania o pow....

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

415 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15858342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27146300 15858342 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w doskonałej lokalizacji, z pełną infras...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

459 000 PLN (8 677 zł/m2)

3
1
52.9 m2
1950
15834337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938145 15834337 Na sprzedaż działka budowlana położona w Krośnie o powierzchni około 7,5 ara. Działka ma regularny kształt oraz wymiary około 30 x 23 m. Działka jest płaska, co czyni ją idealną pod zabudowę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowani...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

139 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
730 m2
-
15869119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27401495 15869119 Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony na przestronnej działce o powierzchni 6 200 m², zlokalizowanej na spokojnych przedmieściach Lubaczowa.Nieruchomość daje szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod kątem zamieszkania, jak i inwes...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

648 000 PLN (4 050 zł/m2)

6
2
160 m2
2015
15861417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27206551 15861417 Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m², położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że to idealne miejsce na biznes lub inwestycję. Nieruchomość składa się z 6 lo...

Lubaczów (Podkarpackie, gm. Lubaczów)

548 000 PLN (3 362 zł/m2)

11
-
163 m2
1970
15065204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica przy rynku, Przemyśl 8677428 15065204 Kamienica bezpośrednio przy Rynku w Przemyślu - gotowa do wprowadzenia (tylko w naszym biurze) Można podzielić na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa z projektem i zgodą na bezpośrednie zejście z chodnika (już wykonane przebici...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 950 000 PLN (1 958 zł/m2)

12
-
996 m2
-
15117333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PRZEDWOJENNE KAMIENICE przy Dworcu PKP 10223763 15117333 PRZEMYŚL, PRZEDWOJENNE KAMIENICE UL.PLAC LEGIONÓW, UL. SOWIŃSKIEGO(TYLKO W NASZYM BIURZE) (Poniżej wersja angielska i ukraińska)2 kamienice czynszowe II kondygnacyjne, z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczone (sprzedaż łączna). Skomercjalizowane.Lokal...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

2 990 000 PLN (1 357 zł/m2)

12
-
2204 m2
-