• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15839043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737492 15839043 Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenieNa sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m², posadowiony na ogrodzonej działce 28 arów.Cena ofertowa: 499 999zł (do ...

Witkowice (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

499 999 PLN (2 083 zł/m2)

4
1
240 m2
2001
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

725 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15710032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369506 15710032 DOM MARZEŃ DLA RODZINY - który przypomni Ci, czym jest spokój, bliskość natury i ciepło prawdziwego ogniska Góra Motyczna k. Dębicy 287 m² Piękny ogród Wysoki standard 1 290 000 zł BRAK PR...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

1 290 000 PLN (3 486 zł/m2)

7
-
370 m2
2009
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15863956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27259027 15863956 Atrakcyjna działka budowlana 22 ary - Wola Ociecka Spokojna okolica Blisko A4 Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 22 arów , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Ociecka (gm. Ostrów, powiat ...

Ocieka (Wola ociecka) (Podkarpackie, gm. Ostrów)

145 000 PLN

-
-
2285 m2
-
15887384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27782741 15887384 Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl,położonej przy ul. Rzecznej 6 w Przemyślu.1. Działka nr 1393...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

230 000 PLN (2 156 zł/m2)

1
-
106.68 m2
-
15887383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27782740 15887383 Wyciąg z ogłoszeń o przetargachPrezydent Miasta Przemyślaogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych,stanowiących własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonych w rejonieul. Bolesława Chrobrego w Przemyślu1...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

75 000 PLN

-
-
637 m2
-
15887377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27781651 15887377 Dom w pełni gotowy do zamieszkania – bez dodatkowych kosztów i remontów.Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem – wiele rozwiązań jest już przygotowanych.Dom z widokiem na otwartą przestrzeń – brak zabudowy za ogrodem, cisza i prywatność na co...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

990 000 PLN (5 593 zł/m2)

4
-
177 m2
2015
15857153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27115999 15857153 Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 170 m², usytuowany na około 9 arowej, ogrodzonej działce w centralnej części Krosna. Jest to dwukondygnacyjny budynek z podpiwniczeniem, wybudowany w 1959 roku, z przemyślanym...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
2
170 m2
1959
13144848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1450841 13144848 Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość, która łączy sielski klimat z codzienną wygodą życia!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej o...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

549 000 PLN (3 431 zł/m2)

5
1
160 m2
1980