• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 508

15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15824672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614501 15824672 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy Dobrej.Numery działek:1) 50439 - 12,51 a,2) 504310 - 12,51 a,3) 5043...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

112 000 PLN

-
-
1251 m2
-
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15667074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877706 15667074 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, studio fotograficzne, działalność reklamową, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15886498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27759980 15886498 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Krasne k. Rzeszowa – sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowęNa sprzedaż atrakcyjna inwestycja deweloperska zlokalizowana w miejscowości Krasne, bezpośrednio p...

Krasne (Krasne) (Podkarpackie, gm. Krasne)

5 850 000 PLN (234 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15886420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757062 15886420 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z domem zlokalizowaną w centrum miasta Błażowa o łącznej powierzchni 22 arów.Działka ta zabudowana jest budynkiem wolnostojącym podpiwniczonym.Dom usytuowany jest na około 5,04 arowej działce nr. 769, ks...

Błażowa (Podkarpackie, gm. Błażowa)

399 000 PLN

-
-
2212 m2
-
15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15815875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny apartament na 21 piętrze z piękną panoramą 26568559 15815875 Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszkanie z pięknym widokiem od strony południowo-zachodn...

Rzeszów (Nowe Miasto), ul. Podwisłocze

1 860 000 PLN (14 880 zł/m2)

4
2
125 m2
-