• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 205

15829603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633361 15829603 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ponad 100 m², położony przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zapewniającej dobrą widoczność oraz wygodny dostęp zarówno dla klientów, jak i dostaw.W bezpoś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

3 400 PLN (30 zł/m2)

2
-
115 m2
2001
15828993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633346 15828993 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30CNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2025 r. prywatny, ogrodzony teren duży parkingDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w estetycznym, nowym budynku na prywatnej...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (119 zł/m2)

11
1
21 m2
2025
15827793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633321 15827793 DO WYNAJĘCIA ULTRANOWOCZESNY LOKAL UŻYTKOWY - 100 m²Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30BNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2026 prywatny parkingDo wynajęcia nowoczesny, nigdy wcześniej nieużytkowany lokal użytkowy o powierzchni 100 m², ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2026
15670174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23632696 15670174 Na wynajem oferujemy całe I piętro domu o łącznej powierzchni ok. 156 m² idealne dla firm poszukujących komfortowego zakwaterowania dla pracowników. Metraż części domu pod wynajem to ok. 80 m2. Lokalizacja: Pilchów spokojna okolica, szybki dojazd d...

Pilchów (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

3 100 PLN (20 zł/m2)

4
1
156 m2
2024
15846040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26873954 15846040 Dom na wynajem idealny dla firm i pracowników, Stalowa Wola, ul. Okrężna 2Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 240 m², położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, z dogodnym i szybkim dojazdem do cent...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

12 000 PLN (50 zł/m2)

6
3
240 m2
1970
15872143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27486002 15872143 Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,43 m², położone na parterze w świetnej lokalizacji w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 3.To idealna propozycja dla sób szukających wygodnego miejsca do zamieszkania Układ mieszk...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
60 m2
1980
15629474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22829394 15629474 Nowoczesny budynek usługowy na wynajem – bardzo blisko Stalowej Woli (Zaleszany, Agatówka)Wyjątkowa Lokalizacja i Dostępność: świetna dostępność, bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej DK77 zapewnia warsztatowi doskonałą ekspozycję na ruch tranzytow...

Agatówka (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

5 800 PLN (24 zł/m2)

11
-
244 m2
2015
15801752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26249179 15801752 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dwoma balkonami i komórką lokatorską znajdujący się przy al. gen Władysława Sikorskiego w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Oferta tylko w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (40 zł/m2)

3
1
58 m2
2008
15687950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23977112 15687950 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, który położony jest w miejscowości Zagórz przy ul. Klasztornej nieopodal Leska. Nieruchomość została wybudowana według projektu Jelonek 2 w 2021. Działka 3100m2 - 31 ar, powierzchnia całkowita 2...

Zagórz (Podkarpackie, gm. Zagórz)

4 500 PLN (22 zł/m2)

6
-
205 m2
2021
15871662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27472978 15871662 Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić.Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem.Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia.Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku w Baranowie Sandomierskim, w otoczeniu zieleni ...

Baranów Sandomierski (Podkarpackie, gm. Baranów Sandomierski)

8 000 PLN (42 zł/m2)

4
2
190 m2
2009
14945453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5332430 14945453 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i nowoczesne mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Witolda. Wyjątkowa lokalizacja jest wprost idealna ponieważ bez problemu możemy dotrzeć w dowolnie wybrane przez siebi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (55 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2021
15896440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27980189 15896440 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, piękne mieszkanie z balkonem – do wynajęcia. Nieruchomość znajduje się na nowej inwestycji Wyspiańskiego Skwer w Rzeszowie. Preferowany okres najmu - minimum rok. Najem okazjonalny. Opis nie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
46.36 m2
2025