• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 206

15600250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala prpdukcyjno-magazynowa wjazd tirem 22191424 15600250 Prezentujemy do wynajmu halę o powierzchni 1760 m2. Hala położona jest w okolicy Łańcuta przy drodze krajowej. Hala stanowi obecnie jedną otwartą przestrzeń posiada dwa doki z możliwością wjazdu tira do wewnątrz hali. Hala o wysoko...

Łańcut, łańcut

44 000 PLN (25 zł/m2)

1
-
1760 m2
-
15827728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal użytkowy parter, parking 26581691 15827728 W ofercie wynajmu nowoczesny lokal użytkowy o pow 54.30 m2. Lokal położony na parterze prestiżowego budynku. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń. pomieszczenia socjalnego. łazienki z WC oraz recepcji z poczekalnią. Lokal dobr...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Litewska

3 500 PLN (65 zł/m2)

3
-
54 m2
-
15833989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26933968 15833989 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy ul. Witkacego os. Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, dostępne od zaraz.Oferta na wyłączność, tylko w biurze Pie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 950 PLN (49 zł/m2)

2
1
40.1 m2
1976
15871662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27472978 15871662 Są miejsca, które pozwalają naprawdę zwolnić.Gdzie poranek zaczyna się ciszą, a dzień toczy się własnym tempem.Ten dom został stworzony właśnie do takiego życia.Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku w Baranowie Sandomierskim, w otoczeniu zieleni ...

Baranów Sandomierski (Podkarpackie, gm. Baranów Sandomierski)

8 000 PLN (42 zł/m2)

4
2
190 m2
2009
15893948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27922402 15893948 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15828993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633346 15828993 DO WYNAJĘCIA NOWOCZESNY LOKAL USŁUGOWY Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30CNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2025 r. prywatny, ogrodzony teren duży parkingDo wynajęcia nowoczesny lokal usługowy w estetycznym, nowym budynku na prywatnej...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (119 zł/m2)

11
1
21 m2
2025
15827793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633321 15827793 DO WYNAJĘCIA ULTRANOWOCZESNY LOKAL UŻYTKOWY - 100 m²Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 30BNowy budynek oddany do użytkowania w styczniu 2026 prywatny parkingDo wynajęcia nowoczesny, nigdy wcześniej nieużytkowany lokal użytkowy o powierzchni 100 m², ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2026
15670174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23632696 15670174 Na wynajem oferujemy całe I piętro domu o łącznej powierzchni ok. 156 m² idealne dla firm poszukujących komfortowego zakwaterowania dla pracowników. Metraż części domu pod wynajem to ok. 80 m2. Lokalizacja: Pilchów spokojna okolica, szybki dojazd d...

Pilchów (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

3 100 PLN (20 zł/m2)

4
1
156 m2
2024
15846040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26873954 15846040 Dom na wynajem idealny dla firm i pracowników, Stalowa Wola, ul. Okrężna 2Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 240 m², położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, z dogodnym i szybkim dojazdem do cent...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

12 000 PLN (50 zł/m2)

6
3
240 m2
1970
15872143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27486002 15872143 Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,43 m², położone na parterze w świetnej lokalizacji w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 3.To idealna propozycja dla sób szukających wygodnego miejsca do zamieszkania Układ mieszk...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

2 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
60 m2
1980
15629474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22829394 15629474 Nowoczesny budynek usługowy na wynajem – bardzo blisko Stalowej Woli (Zaleszany, Agatówka)Wyjątkowa Lokalizacja i Dostępność: świetna dostępność, bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej DK77 zapewnia warsztatowi doskonałą ekspozycję na ruch tranzytow...

Agatówka (Podkarpackie, gm. Zaleszany)

5 800 PLN (24 zł/m2)

11
-
244 m2
2015
15852772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27039868 15852772 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia dwupokojowe mieszkanie – do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Krakowskiej na nowoczesnej inwestycji ,,KrakoVska'' w Rzeszowie. Oferta na wyłączność - klucze w biurze.Preferowany ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (53 zł/m2)

2
1
39.85 m2
2023