• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

na wynajem Podkarpackie

Znalezionych ofert: 206

15754248 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 25229272 15754248 Oferuję na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 52 m², położony w centrum Niewodnej. Nieruchomość składa się z dwóch pomieszczeń, w tym magazynu, co jest dużym atutem przy działalności handlowej i jest doskonałym rozwiązaniem prowadząc...

Niewodna (Podkarpackie, gm. Wiśniowa)

2 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
51 m2
1970
15785065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25865675 15785065 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro oferuje możliwość wynajęcia gabinetu o powierzchni 12 m² stanowiącego jedno, oddzielne pomieszczenie wchodzące w skład większego lokalu. Zlokalizowany jest prestiżowym budynku przy ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. O...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 450 PLN (121 zł/m2)

11
-
12 m2
2024
15840338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26774593 15840338 Biuro Nieruchomości Piętro prezentuje na wynajem lokal biurowy o powierzchi 93 m2 znajdujący się na piętrze przy al. Okulickiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawdzą się pod działalność biurową, handlową czy usługową. Lokal wolny od zaraz. Opi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 140 PLN (45 zł/m2)

11
-
92 m2
1980
15854175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27070426 15854175 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 55 m2 znajdujący się w centrum miasta przy ul. Targowej w Rzeszowie.Opis nieruchomości:- powierzchnia użytkowa lokalu - 55 m2- piętro pierwsze - toaleta- parki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

3 500 PLN (64 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15656395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23411321 15656395 Tylko u nas! Do wynajęcia przestronna hala magazynowa w Świlczy. Hala położona jest na płaskiej, częściowo utwardzonej działce o pow. ok. 60 arów o głównych wymiarach 38x180m. Nieruchomość magazynowa o wymiarach 15x60m. Wysokość u szczytu 5,5m. Hala ...

Świlcza (Podkarpackie, gm. Świlcza)

12 000 PLN (13 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15850467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26997313 15850467 Całoroczny domek nad Sanem – raj dla miłośników natury i spokoju Temeszów Min. 7 dni. W okresie wakacyjnym cena ustalana indywidualnie.Zapraszamy do wyjątkowego, całorocznego domku położonego bezpośrednio nad brzegiem rzeki San, w malowniczym Temes...

Temeszów (Podkarpackie, gm. Dydnia)

500 PLN (7 zł/m2)

11
-
70 m2
2023
15848470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26938415 15848470 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy na pierwszym drugim pietrze o powierzchni 58 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy blisko al. Okulickiego i Broniewskiego w Rzeszowie. Opis nieruchomość:- lokal o p...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 600 PLN (43 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15664633 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23558275 15664633 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do wynajęcia lokal o powierzchni 32 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku z windą. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal sprawdzi się jako gabinet medyczny, stomatologiczny, terapeutyczny, a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 700 PLN (53 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15720421 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24588857 15720421 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowej o powierzchni 79 m², zlokalizowanej przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim wjazdem z g...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 990 PLN (38 zł/m2)

11
-
79 m2
-
15488272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19693333 15488272 Mam przyjemność zaoferować Państwu obiekt, który sprawdzi się jako inwestycja.Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.Z przyjemnością prezentuję Państwu lokal, który znajduje się w Rzeszowie, przy u...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

6 500 PLN (60 zł/m2)

11
-
108.2 m2
-
15840664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26782263 15840664 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w szeregówce wybudowanej w 2025 roku w bardzo spokojnej i cichej okolicy na ulicy Beskidzkiej w Rzeszowie.Jeśli szukasz funkcjonalnego mi...

Rzeszów (Pod racławówką) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

4 000 PLN (55 zł/m2)

4
1
72.62 m2
2025
15687950 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23977112 15687950 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, który położony jest w miejscowości Zagórz przy ul. Klasztornej nieopodal Leska. Nieruchomość została wybudowana według projektu Jelonek 2 w 2021. Działka 3100m2 - 31 ar, powierzchnia całkowita 2...

Zagórz (Podkarpackie, gm. Zagórz)

5 000 PLN (24 zł/m2)

6
-
205 m2
2021