• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15887573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27787112 15887573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam działkę budowlaną o powierzchni 14,97 ar (nr ewidencyjny 1213, obręb Posada Górna). Nieruchomość jest w pełni przygotowana do natychmiastowego rozpoczęcia inwestycji.NAJWIĘKSZE ATUTY:Prąd na dział...

Rymanów (Podkarpackie, gm. Rymanów)

155 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
1497 m2
-
15637136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22980043 15637136 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Tarnobrzegu.W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 1522 m². Częścią składową gruntu jest wolnostojący budynek oświatowy o...

Tarnobrzeg (Podkarpackie, gm. Tarnobrzeg)

2 900 000 PLN (1 990 zł/m2)

11
-
1457 m2
-
15562746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21382769 15562746 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam posiadam na sprzedaż wspaniałe działkę o powierzchni 39 arów. Działka posiada warunki zabudowy na 3 domy jednorodzinne (szczegóły ujęte w zdjęciach). - Media w obrębie działki- Świetna lokalizacja - ...

Boguchwała (Podkarpackie, gm. Boguchwała)

400 000 PLN (102 zł/m2)

-
-
3939 m2
-
15888472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814351 15888472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na parterze o pow. użytkowej 54,83 m2 w stanie deweloperskim w nowej inwestycji we wschodniej części Łańcuta na ul. Zielona.Dostępne są także mieszkania o pow....

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

415 000 PLN (7 545 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15858342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27146300 15858342 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie, położone w ścisłym centrum Łańcuta przy ul. Podwale. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w doskonałej lokalizacji, z pełną infras...

Łańcut (Podkarpackie, gm. Łańcut)

459 000 PLN (8 677 zł/m2)

3
1
52.9 m2
1950
15834337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938145 15834337 Na sprzedaż działka budowlana położona w Krośnie o powierzchni około 7,5 ara. Działka ma regularny kształt oraz wymiary około 30 x 23 m. Działka jest płaska, co czyni ją idealną pod zabudowę. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowani...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

139 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
730 m2
-
15839043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737492 15839043 Witkowice (powiat stalowowolski) 240 m², 28 arów, nowy garaż, wyposażenie w cenieNa sprzedaż dom w miejscowości Witkowice (powiat stalowowolski) o łącznej powierzchni ok. 240 m², posadowiony na ogrodzonej działce 28 arów.Cena ofertowa: 499 999zł (do ...

Witkowice (Podkarpackie, gm. Radomyśl nad Sanem)

499 999 PLN (2 083 zł/m2)

4
1
240 m2
2001
15710032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369506 15710032 DOM MARZEŃ DLA RODZINY - który przypomni Ci, czym jest spokój, bliskość natury i ciepło prawdziwego ogniska Góra Motyczna k. Dębicy 287 m² Piękny ogród Wysoki standard 1 290 000 zł BRAK PR...

Dębica (Podkarpackie, gm. Dębica)

1 290 000 PLN (3 486 zł/m2)

7
-
370 m2
2009
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15887578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787110 15887578 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość usytuowana jest w centrum miasta w cichej dzielnicy (ul.Sandomierska)Dom położony jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnejUsytuowany jest na działce ogrodzonej o powierzchni 6 ar...

Jarosław (Jarosław) (Podkarpackie, gm. Jarosław)

340 000 PLN (4 857 zł/m2)

2
-
70 m2
-