• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15863956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27259027 15863956 Atrakcyjna działka budowlana 22 ary - Wola Ociecka Spokojna okolica Blisko A4 Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 22 arów , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Wola Ociecka (gm. Ostrów, powiat ...

Ocieka (Wola ociecka) (Podkarpackie, gm. Ostrów)

145 000 PLN

-
-
2285 m2
-
15887384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27782741 15887384 Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Przemyśl,położonej przy ul. Rzecznej 6 w Przemyślu.1. Działka nr 1393...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

230 000 PLN (2 156 zł/m2)

1
-
106.68 m2
-
15887383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27782740 15887383 Wyciąg z ogłoszeń o przetargachPrezydent Miasta Przemyślaogłasza kolejne przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych,stanowiących własność Gminy Miejskiej Przemyśl, położonych w rejonieul. Bolesława Chrobrego w Przemyślu1...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

75 000 PLN

-
-
637 m2
-
15887377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27781651 15887377 Dom w pełni gotowy do zamieszkania – bez dodatkowych kosztów i remontów.Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem – wiele rozwiązań jest już przygotowanych.Dom z widokiem na otwartą przestrzeń – brak zabudowy za ogrodem, cisza i prywatność na co...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

990 000 PLN (5 593 zł/m2)

4
-
177 m2
2015
13144848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1450841 13144848 Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość, która łączy sielski klimat z codzienną wygodą życia!Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej o...

Chmielnik (Podkarpackie, gm. Chmielnik)

549 000 PLN (3 431 zł/m2)

5
1
160 m2
1980
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15824672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614501 15824672 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu, to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem.Prezentowane działki znajdują się w Przeworsku, przy ulicy Dobrej.Numery działek:1) 50439 - 12,51 a,2) 504310 - 12,51 a,3) 5043...

Przeworsk (Podkarpackie, gm. Przeworsk)

112 000 PLN

-
-
1251 m2
-
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15667074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877706 15667074 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, studio fotograficzne, działalność reklamową, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15886498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27759980 15886498 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Krasne k. Rzeszowa – sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowęNa sprzedaż atrakcyjna inwestycja deweloperska zlokalizowana w miejscowości Krasne, bezpośrednio p...

Krasne (Krasne) (Podkarpackie, gm. Krasne)

5 850 000 PLN (234 zł/m2)

-
-
25000 m2
-
15886420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757062 15886420 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z domem zlokalizowaną w centrum miasta Błażowa o łącznej powierzchni 22 arów.Działka ta zabudowana jest budynkiem wolnostojącym podpiwniczonym.Dom usytuowany jest na około 5,04 arowej działce nr. 769, ks...

Błażowa (Podkarpackie, gm. Błażowa)

399 000 PLN

-
-
2212 m2
-