• Nieruchomości woj. Podkarpackie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podkarpackie

Znalezionych ofert: 1 487

15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15886272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751337 15886272 Przedstawiam na sprzedaż dom wolnostojący, całoroczny, murowany, niepodpiwniczony, położony na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.NIERUCHOMOŚĆ Dom wzniesiono w 2023r. na działce o pow. 1,41 ha. Powierzchnia całkowita domu około 780m...

Cisna (Podkarpackie, gm. Cisna)

6 000 000 PLN (7 692 zł/m2)

12
-
780 m2
2023
15867853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352864 15867853 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - garaż murowany - dach: papa - indywidualny licznik prądu, oświetlenie...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

105 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
15.3 m2
2004
15885350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27725876 15885350 Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Jedlicze. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na działce o powierzchni ponad 11 arów, z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Na działce dostępne są wszys...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

279 000 PLN (2 876 zł/m2)

4
2
97 m2
1975
15861869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27214405 15861869 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Hadlach Szklarskich.Hadle Szklarskie to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim, w powiecie przeworskim, w gminie Jawornik Polski. Atutem prezentowanej nierucho...

Hadle Szklarskie (Podkarpackie, gm. Jawornik Polski)

219 000 PLN (3 476 zł/m2)

2
-
63 m2
1970
15885911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743656 15885911 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

799 000 PLN (11 767 zł/m2)

3
1
67.9 m2
2011
15885902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27743642 15885902 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBUDYNEK Z PRZEZNACZENIEM NA GABINETY LEKARSKIE - USŁUGI ORAZ DOWOLNE WYKORZYSTANIE .TEREN OGRODZONY DUŻY PARKING ZAGOSPODAROWANY PLAC Z KRZEWAMI OZDOBNYMI , LOKALIZACJA BARDZO DOBRA PIERWSZA LINIA ZABUD...

Krosno (Obszar) (Podkarpackie, gm. Krosno)

2 600 000 PLN (4 727 zł/m2)

12
-
550 m2
-
15885898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27743640 15885898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaprojektowany tak by zapewnić całej rodzinie komfortowe i wygodne warunki do życia.Dom poł...

Jasło (Bryły) (Podkarpackie, gm. Jasło)

1 199 990 PLN (8 276 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15854098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27070336 15854098 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk. Iranka-Osmeckiego. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

620 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1985
15694672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24089807 15694672 Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej 35 to miejsce, gdzie wygoda spotyka się z jakością.Komfort i nowocz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

559 000 PLN (11 821 zł/m2)

2
1
47.29 m2
2022